Lampy nowoczesne do przedpokoju

Lampy nowoczesne do przedpokoju

To pierwsze pomieszczenie, które oświetlasz, wchodząc do domu. To pierwsze wrażenie, które zostawiasz w swoich gościach. Nad nowoczesnym oświetleniem przedpokoju należy myśleć tak samo rozważnie jak w przypadku innych pomieszczeń. Wizytówka naszego przedpokoju stylistycznie powinna nawiązywać do całego mieszkania, a że coraz częściej sięgamy po minimalistyczne, modernistyczne formy, dobrze jest w tym stylu również oświetlić przedpokój

Lampa do przedpokoju - jak wybrać?

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie, czego tak naprawdę szukasz. W naszej ofercie bez problemu wybierzesz doskonałą do wnętrza lampę. Można wybierać z bogatej kolekcji plafonów czy też lamp wiszących. Coraz modniejsze są reflektory i oczka halogenowe lub listwy sufitowe. Oczywiście wszystko zależy od klimatu, jaki chcemy w przedpokoju osiągnąć. Oprócz tego, że nasz hol musi być dobrze oświetlony powinien również budować nastrój ciepła domowego ogniska.

Lampy sufitowe

Są najczęściej wybierane przez klientów, dają duże pole wyboru stylizacji wnętrza. I tak od form bardzo klasycznych do bardzo nowoczesnych lamp mamy cały szereg możliwości aranżacyjnych. W tym wymiarze wyobraźnia kreatorów nie ma granic.

 

Lampy z kolekcji Lemon to połączenie dość klasycznej formy kuli z nowoczesnymi materiałami, które dają efekt niemalże iluminacji. Połączenie zakrzywionego ręcznie szkła i metalu powala na uzyskanie w pomieszczeniu niesamowitego efektu. Tu grają wszystkie refleksy i kolory. Niesamowity nastrój podkreślają światłocienie. Lampa jest dostępna w dwóch kolorach - białym i ciemnoszarym oraz w trzech wariantach.

W nieco industrialnym klimacie utrzymana jest lampa z kolekcji Westa. Odważne połączenie szkła i metalu to efekt mody na powrót do klimatów fabrycznych. To idealna kolekcja lamp do nowoczesnych wnętrz, która podkreśli bardzo dobry gust gospodarzy. Szczególne wrażenie robi lampa z wykończeniem w kolorze miedzi.

Jeśli planujesz urządzić nowoczesny przedpokój, to warto zwrócić uwagę na nowoczesną i zarazem rzucającą się w oczy lampę, która praktycznie nie ma tradycyjnego klosza. To połączenie kilku białych żarówek z wykończeniem chromowanym lub miedzianym uwieszonych na kolorowych kablach. Całość daje efekt minimalistycznego żartu z tradycyjnych lamp i doskonale sprawdzi się w nowoczesnym przedpokoju. Lampy z serii Blurb dostępne są w różnych kolorach, także jako plafon czy listwa sufitowa. Warto zwrócić uwagę, iż oprócz szklanych białych kloszy mamy do wyboru przezroczyste, z drutami miedzianymi lub chromowanymi w środku.

Reflektory

Reflektory z serii Jerry to doskonała propozycja do oświetlenia niewielkich przestrzeni. Połączenie metalu i aluminium w dwóch wariantach kolorystycznych to elegancka propozycja, która podkreśli nowoczesną stylistykę zarówno przedpokoju, jak i całego mieszkania.

Odważną propozycją jest kolekcja Yabu firmy Shilo. W zależności od wielkości pomieszczenia i oczekiwanego efektu oświetlenia można wybrać kształt tej nowoczesnej lampy i ilość źródeł światła. Ciekawym dopełnieniem są reflektory. Industrialnego charakteru nadaje sama forma zbudowana z rurek w trzech wariantach kolorystycznych.

Nowoczesne oświetlenie przedpokoju można uzyskać dzięki kolekcji firmy Labra. Te dwubryłowe reflektory GEIT EVO LED pozwalają na śmiałą kreację wnętrza poprzez ruchomą część dolną. Pozwala to na takie ustawienie strumienia światła, by podkreślić najważniejsze punkty. Sama oprawa w kształcie tuby doskonale podkreśla minimalizm przestrzeni. Reflektor w dwóch wersjach kolorystycznych, z możliwością dowolnego ukształtowania lampy to doskonały pomysł na modne wnętrze.

System wpuszczany

Ciekawe wrażenie uzyskamy, montując w suficie lampę wpuszczaną Ray WP LED High Power. Nowoczesny design odzwierciedla się przede wszystkim w formie, jak również w tak pożądanym chowaniu elementów obudowy w ścianach lub suficie. Aluminiowa oprawa w wybranym kolorze dostępna jest w różnych długościach, a lampy LED pozwolą na ekonomiczne i zdrowe wykorzystanie oświetlenia.

Warto na wybór lampy do przedpokoju poświęcić trochę czasu. Z wielości możliwości bez problemu można wybrać nowoczesne minimalistyczne lampy, listwy czy reflektory. W zależności od tego, jak mocno trzeba doświetlić przedpokój, na ile można wykorzystać światłocienie czy też oświetlenie punktowe, tak kreuje się przestrzeń elegancką i nowoczesną. A przecież właśnie przedpokój zapowiada, co nasi goście zobaczą w dalszej części mieszkania.

Polecane produkty
Zobacz wszystkie