Najczęściej zadawane pytania

1. Czy mogę złożyć zamówienie droga telefoniczną?

Tak, w naszym sklepie istnieje także możliwość dokonania zakupu przez telefon oraz uzyskania tą drogą fachowej porady naszych konsultantów. Prosimy dzwonić pod numer: (22) 228-21-94 , 609-220-220 lub 669-220-222, w godz. 9-17 lub w soboty, w godz.10-14.

2 Czy zakupiony towar można zwrócić bez podania konkretnej przyczyny?

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie, bez podania przyczyny, w ciągu 15 dni od daty odebrania przesyłki. Oznacza to, że jeśli produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób uszkodzony, może zostać zwrócony bez podania przyczyny zwrotu. Gdy dokonują Państwo zwrotu lampy, sklep internetowy zobowiązany jest go przyjąć.

3. Czy produkty sprzedawane w sklepie magiaswiatel.pl  posiadają gwarancję?

Tak, produkty dostępne w naszym sklepie posiadają gwarancję producentów, obowiązującą na terenie Polski. Informacje o czasie gwarancji znajdą Państwo w opisie produktu lub na stronach internetowych producentów. Ważne, aby zachować dowód zakupu (paragon, rachunek lub fakturę), który jest podstawą do zgłaszania reklamacji.

4. Kiedy mam prawo do darmowej przesyłki?

Zgodnie z polityką naszej firmy, staramy się aby zakupy w naszym sklepie były jak najprzyjemniejsze. Dlatego też darmowa przesyłka obowiązuje już przy zamówieniach powyżej 299 zł, w przypadku płatności dokonywanej w formie przelewu bankowego, online lub karty kredytowej.

5. Jaka jest koncepcja działalności marki Magia Świateł?

Kochamy piękne oświetlenie – sklep internetowy prowadzony przez nas jest tego wyrazem. Stworzyliśmy Magię Świateł, aby zapoznać Państwo z najciekawszymi, innowacyjnymi i najpiękniejszymi modelami lamp, stworzonymi przez najlepszych światowych projektantów. Gdy rozważają Państwo zakup lampy - sklep prowadzony przez nas, prawdziwych pasjonatów, wskaże nie tylko idealne modele trafiające w różne gusta i potrzeby, lecz również, dzięki fachowym konsultacjom, ułatwi wybór i sprawi, że zakupy będą czystą przyjemnością.