Najpiękniejsze lampy do sypialni

Najpiękniejsze lampy do sypialni

Sypialnia to dla wielu z nas ulubiona część naszego domu lub mieszkania. Świadomość, że znaleźliśmy się tam po całym ciężkim dniu pracy – potrafi na nas zadziałać w sposób wręcz magiczny. Także i tam spędzamy bardzo dużą część doby, gdy śpimy. Poza rolą „noclegowni”, sypialnia może również spełniać dla nas inne role. To także miejsce, gdzie przed snem wielu z nas lubi sobie coś ciekawego poczytać. Sypialnia to niekiedy też miejsce służące nam do pracy zwłaszcza, gdy mamy jakąś typowo biurową pracę do wykonania. Jak zatem widzimy, sypialnia potrafi być uniwersalnym miejscem, w którym potrzebne jest odpowiednie oświetlenie. Poniżej prezentujemy Państwu propozycje najpiękniejszych lamp do sypialni.

Piękno na suficie

Pierwszą naszą propozycją jest plafon Moonlight grey C0076-06X, który został wykonany przez firmę Max Light. Stanowi połączenie stylów nowoczesnego, kryształowego i nowoczesnego. Do jego wykonania wykorzystano: metal, szkło i kryształki. Wykończony został natomiast w kolorze białym i chromu. Jego wymiary to 36 centymetrów długości oraz 50 centymetrów średnicy. Ta lampa sufitowa ma sześć źródeł światła w rodzaju G9. Emitować mogą one światło o mocy maksymalnej 40 W. Doskonale będzie się prezentowała w naszej sypialni. Jest zresztą także przeznaczona do powieszenia w salonie czy biurze. Istnieje możliwość zastosowania do niej żarówek LED.

http://www.magiaswiatel.pl/plafon-moonlight-grey-c0076-06x-maxlight

Druga nasza propozycja, jeżeli chodzi o sufit, tym razem dotyczy żyrandolu. Mowa o produkcie firmy Italux, czyli lampie wiszącej Natal NDM-2500/1S BK. To bardzo ciekawa lampa, która posiada w sobie rozwiązania charakterystyczne dla stylów: nowoczesnego, klasycznego, rustykalnego lub design. Wykończona została w kolorze czarnym. Do jej wykonania użyto stali. Jest dostępna w wymiarach: 25 centymetrów szerokości, 25 centymetrów średnicy oraz 25 centymetrów wysokości. Istnieje zresztą możliwość regulowania jej wysokości. Ze wszystkich możliwych pomieszczeń, do których została przeznaczona, najlepiej będzie się prezentowała właśnie w sypialni. Także do niej możemy zastosować żarówki LED.

http://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-natal-mdm-25501s-bk-italux-2

A co na ściany?

W tym przypadku proponowalibyśmy Państwu kinkiet Moonlight W0076-01D, który jest produktem firmy Max Light i będzie pasował do pierwszego plafonu prezentowanego w tym artykule. Stanowi on połączenie stylów klasycznego, kryształowego i nowoczesnego. Dostępny jest w kolorze brązowym, przezroczystym i chromu. Do wykonania tej lampy ściennej wykorzystano kryształki, szkło i metal. Jej średnica wynosi 20 centymetrów, długość to 25 centymetry, natomiast wysokość wynosi również 25 centymetry. Ten kinkiet ma pojedyncze źródło światła (G9), którego moc wynosi 40 W. W jej przypadku również możemy zastosować żarówki LED. Poprzez kryształki, mieniące się w świetle, ten kinkiet nada naszemu wnętrzu magiczny wymiar.

http://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-moonlight-w0076-01d-maxlight

Propozycja na podłogę

Jeżeli chodzi o tę część pomieszczenia, to również mamy propozycję, która powinna Państwa zaciekawić. Alvin 7160104 od firmy SPOTLight to lampa podłogowa w stylu nowoczesnym, która będzie idealnie prezentowała się w naszej sypialni (do salonu również się nadaje). Wykończona została w kolorze czarnym, przy użyciu takich materiałów jak metal i tkanina. Średnica abażura tej lampy wynosi 60 centymetrów. Sama lampa ma natomiast 160 centymetrów długości i 220 centymetrów wysokości. Jej źródło stanowi żarówka w rodzaju E27. Emituje ona pojedyncze światło z mocą maksymalną 60 W. Z pewnością nada pożądany nastrój w naszej sypialni.

http://www.magiaswiatel.pl/lampa-podlogowa-alvin-7160104-spotlight

Elegancja na stoliku nocnym

BARI TABLE DEL-8348-1T to z kolei jedna z ofert, którą przygotowała dla nas firma AZzardo, zarówno, jeśli chodzi o styl kryształowy, jak i nowoczesny oraz design. Poza metalem, do jej wykonania wykorzystane zostały także kryształki egipskie (oba materiały są wysokiej jakości). To właśnie ten drugi element sprawia, że oświetlona tą lampą sypialnia wygląda wyjątkowo. Istotną rolę odgrywa tu także nowoczesny design. Wymiary tej lampy to 16 centymetrów szerokości oraz 38 centymetry wysokości. Średnica klosza wynosi z kolei 16 centymetrów. Sama lampa została wykończona w kolorze przezroczystym. Posiada pojedyncze źródło światła (G9), którego moc maksymalna wynosi 40 W. Poza sypialnią nadaje się do użytku wewnętrznego w takich pomieszczeniach jak salon czy kuchnia.

http://www.magiaswiatel.pl/lampa-stolowa-bari-table-del-8348-1t-azzardo

I coś na biurko

Jeżeli szukamy czegoś, co pasowałoby na nasze biurko w sypialni, to tutaj naszą propozycją dla Państwa jest Kadina 847011. Tą lampę wyprodukowała firma SPOTLight. Wykonana w stylu nowoczesnym, jest odpowiednia do takich pomieszczeń jak właśnie sypialnia, salon czy gabinet. Do jej produkcji użyto metalu. Została wykończona w kolorze mosiężnym, lecz dostępna jest także w kolorze chromu. Jej źródło światła stanowi pojedyncza żarówka E14. Maksymalna moc oświetlenia w jej przypadku wynosi 60 W. Dostępna jest w następujących wymiarach: 16 centymetrów długości, 40 centymetry szerokości i 54 centymetry wysokości. Z pewnością doskonale zaprezentuje się na naszym biurku i nada naszej sypialni oryginalny look.

http://www.magiaswiatel.pl/lampa-biurkowa-kadina-8470111-spotlight

źródło:homeadore.com

Polecane produkty
Zobacz wszystkie