Trendy w oświetleniu na 2018 rok

Trendy w oświetleniu na 2018 rok

2017 rok jest już za nami i witamy nowy 2018. Jak to zwykle bywa – każdy kolejny rok to czas na zupełnie nowe wyzwania. Zapewne wielu z nas już teraz ma gotowe jakieś postanowienia związane z urządzaniem wnętrz. Dobrze byłoby do nich dołączyć również decyzje o zakupie nowego oświetlenia do naszego domu. Nowy rok przynosi także nowie rozwiązania jeśli chodzi o oświetleniowe trendy. Warto zatem skorzystać z propozycji, jakie dla Państwa przygotowaliśmy na 2018 rok:

  1. Bold Q 1.0 KN 4-1912

Oprawa schodowa, jaką wyprodukowała firma Labra to prawdziwa nowość przy tego typu oświetleniu. Gwarantuje bezpieczeństwo przy poruszaniu się po schodach. Oświetlenie od firmy Labra zostało wykonane z aluminium w odcieniach bieli oraz czerni. Jest to rozwiązanie właściwe  dla stylistyki nowoczesnej. Istotnym atutem lampy jest to, że jej źródło światła opiera się na LED zintegrowanym. Doskonale zatem będzie pasować do nowoczesnych wnętrz, nadając przy tym niepowtarzalnego looku.

http://www.magiaswiatel.pl/oprawa-schodowa-bold-q-1.0-kn-4-1912-labra

  1. Basic Round I biała tuba

Oświetlenie, które zostało wyprodukowane przez firmę Max Light to nowoczesny plafon, który na pewno znajdzie zastosowanie w naszych czterech ścianach. Może także posłużyć jako reflektor lub spot. Biurko, kuchnia, salon i sypialnia – wszędzie tam nasza propozycja doskonale się wpasuje. Został wykonany z metalu, w kolorze białym lub czarnym. Charakterystyczne dla tego źródła światła jest to, że stanowi jedną z najprostszych opraw, jaką jesteśmy w stanie nabyć. Ta unikatowa i oryginalna lampa sprawi, że poczujemy się w naszym mieszkaniu wyjątkowo.

http://www.magiaswiatel.pl/plafon-basic-round-c0067-maxlight-2

  1. Argyle KL/ARGYLE2/M

Niepowtarzalny klimat w naszych czterech ścian jest w stanie stworzyć kinkiet, który został wyprodukowany przez firmę Kichler. Staranne wykończenie i dobrej jakości materiały użyte do produkcji lamp – z tego producent najbardziej słynie. Argyle KL/ARGYLE2/M stanowi idealny przykład oświetlenia, które zostało wykonane w stylistyce klasycznej. Metal w kolorze cynku, z którego ta lampa została wyprodukowana – tylko ten fakt potwierdza. Z racji tego, że jest to latarnia ścienna, doskonale odnajdzie się na zewnątrz, gdzie poziom wilgoci jest standardowy wyższy. Ponadto, dzięki oryginalnemu, szklanemu kloszowi, perfekcyjnie rozproszy emitowane światło.

http://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-argyle-klargyle2m-kichler

  1. Basic Round II tuba podwójna biała, czarna

Druga z lamp od firmy Max Light stanowi przykład plafonu, który z całą pewnością uzyska Państwa uznanie. Dostępny jest w trzech rożnych kolorach – aluminiowym, czarnym oraz białym. Podobnie jak wcześniej wspomniane oświetlenie stanowi przykład nowoczesnej stylistyki, która znajdzie swoje zastosowanie w prawie każdym użytkowym pomieszczeniu. Z racji tego, że do jej produkcji został użyty bardzo solidny metal – możemy śmiało zastosować ją jako zewnętrzne źródło światła. Niecodzienne kształty tej lampy sprawiają, że stanowi bardzo oryginalne rozwiązanie, które uwydatni współczesny wygląd domu.

http://www.magiaswiatel.pl/reflektor-plafon-basic-round-ii-tuba-podwojna-biala-czarna-maxlight

  1. Moonlight W0076-01D

Kinkiety to mocna strona tego producenta. Najważniejszą cechą tej lampy jest jej uniwersalność. Klasyczny i nowoczesny – w tych stylach zostało wykonane to oświetlenie. Do wykonania tej lampy wykorzystano metal, szkło i kryształki, wszystko wykończone w kolorach brązowym i chromu – te elementy są w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat. Kinkiet  od firmy Max Light to rozwiązanie idealnie pasujące do biura, salonu czy sypialni. Ponadto można do niej zastosować żarówki LED.

http://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-moonlight-w0076-01d-maxlight

  1. Murano D P0248 podłużna pojedyncza oprawa

Ta nowoczesna lampa wisząca to prawdziwy wyznacznik nowych trendów jeśli chodzi o oświetlenia (zwłaszcza w sypialni i w salonach). To metalowo-szklana oprawa, która została wykończona w kolorach chromu i przezroczystym. Z racji tego, że stanowi mieszaninę stylów nowoczesnego i design sprawi, że nasze wnętrza będą wyglądały wyjątkowo. Jest przykładem oświetlenia opartego na LED zintegrowanym.

http://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-murano-d-maxlight-podluzna-pojedyncza-oprawa