Lampy Mixline AQform - co je wyróżnia?

Lampy Mixline AQform - co je wyróżnia?

Marka AQform wcześniej była znana pod nazwą Aquaform Lighting Solutions. Zmieniło się nazewnictwo, ale pozostała ta sama doskonała jakość oświetlenia. Firma jest znana w Polsce, ale także na wielu innych rynkach europejskich. Konsumenci docenili połączenie solidnego wykonania z wysokimi walorami estetycznymi lamp. Charakterystyczny, nowoczesny design i zamiłowanie do minimalizmu to sztandarowe cechy AQform. Obecnie wielką popularnością cieszą się m.in. lampy z kolekcji Mixline. W ramach serii dostępne są lampy wiszące, plafony oraz oprawy wpuszczane. Już tak duży wybór sprawia, że z łatwością można znaleźć coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb. To doskonałe oświetlenie nie tylko do domu, ale także do hotelu, restauracji czy do rozmaitych instytucji kultury. Oprawy Mixline AQform wyróżniają się m.in. swoją smukłą linią i nowoczesną formą. 

Lampa wisząca

Wielu zwolenników znajdują praktyczne lampy wiszące. Doskonale sprawdzają się one w salonach, eleganckich kuchniach, ale także w salach konferencyjnych i biurach. Można zdecydować się m.in. na produkty w klasycznych odcieniach czerni i bieli. Lampy wiszące przystosowane są do źródła światła typu LED. Ponadto istnieje możliwość zamówienia produktu w wariancie przystosowanym do ściemniacza. Lampy zostały wykonane z wytrzymałego aluminium, które nadaje konstrukcji nowoczesnego charakteru. Sprawia to, że oświetlenie tego typu znakomicie sprawdza się w minimalistycznych przestrzeniach. Geometryczny kształt lampy jest prosty, ale przy tym niezwykle elegancki. Lampa może być zawieszona w samym centrum pomieszczenia np. nad stołem, ale sprawdzi się również jako dodatkowe oświetlenie boczne. To znakomity wybór dla osób, które nie lubią przekombinowanych projektów, a preferują proste i ponadczasowe formy

Lampa wpuszczana

Lampy wpuszczane bywają również określane oświetleniem wpustowym. Są to produkty o szerokim zastosowaniu. Mogą być podstawowym źródłem światła w pomieszczeniu, ale nadają się także jako światło dopełniające. W ten sposób można podkreślić kącik wypoczynkowy. To również świetne rozwiązanie do gabinetu albo biura. Lampy wpuszczane znakomicie sprawdzają się nawet w niskich i niewielkich pomieszczeniach. Nie przytłaczają ich i nie stwarzają wrażenia przesytu. Po bokach lampy znajdują się odbłyśniki, które są nie tylko funkcjonale, ale również niezwykle eleganckie. W naszej ofercie musiały się też znaleźć praktyczne plafony. Podobnie jak lampy wpuszczane również bardzo dobrze sprawdzają się w niskich pomieszczeniach. Kolekcja Mixline to inwestycja w doskonałą jakość oraz ponadczasową estetykę.

Sprawdź doskonałą jakość lamp od AQform 

Nadaj swoim wnętrzom niepowtarzalnego charakteru z oświetleniem od AQform dostępnym w sklepie Magia Świateł

 
Polecane produkty
Zobacz wszystkie