Nordlux – skandynawski design w przystępnej cenie

Nordlux – skandynawski design w przystępnej cenie

Styl skandynawski – kto go nie lubi? Jasne przestrzenie, dużo drewna, które tylko pozornie surowe, tak naprawdę ociepla pomieszczenia i minimalistyczne, ale eleganckie dodatki. Wcale nie skłamiemy, jeśli napiszemy, że jest to zdecydowanie jeden z naszych ulubionych stylów w urządzaniu wnętrz. Nie tylko ze względu na design, ale również z powodów stricte budżetowych. Oświetlenie w stylu skandynawskim może być efektowne, a przy tym nie kosztować milionów. Doskonałym tego przykładem może być bogata oferta marki Nordlux, która na naszej stronie gości już od dłuższego czasu i stale cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem naszych Klientów.

Lampy w stylu skandynawskim

Lampa wisząca Jubilee 45013003 Nordlux

Dobrze urządzona kuchnia potrafi sprawić wiele radości samym wyglądem, a jeśli jest do tego funkcjonalna, to już podwójny sukces. Nordlux pokazuje, jak w prosty sposób połączyć ciekawy design z funkcjonalnością. Oto lampy wiszące z kolekcji Jubilee – minimalistyczne, zgrabne, uniwersalne. Osobiście widzimy je nad dużą wyspą kuchenną lub stołem w jadalni. Bez problemu doświetlą przestrzeń i będą ciekawym akcentem dekoracyjnym.

Lampa wisząca Aver 50 84263003 Nordlux

Pozostajemy w klimatach okołokuchennych i tym razem prezentujemy czarne lampy wiszące z kolekcji Aver. Te „druciaki” będą świetnym rozwiązaniem dla nieco mniejszych jadalni, ponieważ ich ażurowa konstrukcja nie przytłoczy wnętrza. Tego typu oprawy pomagają uniknąć poczucia zagracenia przestrzeni. Pojedynczo czy w kompozycji, małe czy duże – z pewnością sprawdzą się w wielu jadalniach, nawet tych niekoniecznie w stylu skandynawskim.

Lampa wisząca Moku 48123001 Nordlux

Z kuchni przechodzimy płynnie do salonu. Tutaj już możemy zaszaleć – oczywiście w granicach rozsądku i wydolności naszego portfela. Oświetlenie salonu w stylu skandynawskim mimo prostej formy, wcale nie musi być nudne. Dużą rolę odgrywają tu detale. Lampy utrzymane przeważnie w stonowanej kolorystyce bieli, czerni i odcieni szarości zostały wzbogacone o ciekawe dodatki. Skórzany pasek, drewniany akcent, wysoki połysk wykończenia – to tylko niektóre z rozwiązań zastosowanych przez markę Nordlux.  Przykładem niech będzie lampa z kolekcji Moku. Na pierwszy rzut oka nic specjalnego, ale gdy przyjrzeć się jej dłużej, dostrzegamy właśnie tak charakterystyczną dla Nordluxu dbałość o detale.

Lampa wisząca Dee 84383003 Nordlux

Kolejna lampa wisząca, która pięknie zaprezentuje się nad stolikiem kawowym czy w pobliżu kanapy jako alternatywa dla lampy stojącej, pochodzi z kolekcji Dee. To wariacja na temat opraw w kształcie kuli. Nieco eliptyczna forma szczególnie zachwyciła nas kloszem w dwóch kolorach, który pozwala uniknąć efektu oślepienia przy jednoczesnym równomiernym oświetleniu przestrzeni. Możemy więc bez obaw wykorzystać lampę jako dodatkowe źródło światła, idealne np. podczas czytania książki.

Lampa wisząca Sway 15 48203003 Nordlux

Na zakończenie prezentujemy lampy z kolekcji Sway. W tym przypadku producent postanowił pobawić się kształtem opraw. Asymetryczne ścięcie u szczytu kloszy dodaje lampom wyrazu. Ich uniwersalny wygląd sprawia, że śmiało można je zastosować w każdym pomieszczeniu, nawet niedużej łazience.

 

Staraliśmy się wyczerpać temat lamp w stylu skandynawskim, ale bogactwo opraw tego typu niestety nie pozwala nam na zaprezentowanie wszystkich rozwiązań, jakie proponuje m.in Nordlux. Po więcej inspiracji zapraszamy więc niezmiennie na naszą stronę MagiaŚwiateł.

Polecane produkty
Zobacz wszystkie