Innowacyjne oświetlenie Dalen - nowości 2019

Innowacyjne oświetlenie Dalen - nowości 2019

Od zeszłego roku w ofercie sklepu Magia Świateł dostępne jest innowacyjne oświetlenie marki Dalen, której dystrybutorem jest wszystkim dobrze znana firma Zuma Line. Oświetlenie Dalen charakteryzuje niezwykła nowoczesność nie tylko pod względem designu, ale również zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Kolorystyka lamp Dalen ogranicza się do podstawowych, niezwykle eleganckich barw - złotej, srebrnej oraz białej. Transparentne pryzmy wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego sprawiają, że strumień światła rozchodzi się w dekoracyjny sposób. Wszystkie lampy marki Dalen zostały wyposażone w zintegrowane źródło światła typu LED. Dodatkowo mamy możliwość zmiany temperatury barwowej oraz natężenia światła za pomocą dotyku (w przypadku lamp stołowych), pilota lub telefonu (przy użyciu sieci WiFi). Szereg funkcjonalnych rozwiązań ma niezwykle duży wpływa na komfort użytkowania lamp Dalen. Z łatwością dopasujemy ich pracę do pory dnia, wykonywanych przez nas czynności lub po prostu - indywidualnych potrzeb. Minimalistyczna stylistyka opraw Dalen sprawia, że doskonale wkomponują się one w nowoczesne i designerskie aranżacje. Lampy Dalen to wysokiej jakości oświetlenie, które będzie modne i efektywne przez lata. Poniżej przedstawiamy kilka nowości, które niedawno pojawiły się w naszym sklepie. Całość oferty firmy Dalen znajdziecie na: 

https://www.magiaswiatel.pl/szukaj?szukaj=tak&fraza=dalen+zuma+line 

 

Lampy DL-2S PLUS to wyjątkowo efektowne pod względem formy oprawy sufitowe i wiszące dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych - złotym i srebrnym. Geometryczne oprawy o średnicy aż osiemdziesięciu centymetrów doskonale sprawdzą się w roli głównego źródła światła w przestronnych wnętrzach domowych i użytkowych. 

Lampa wisząca Dalen złota

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-dalen-dl-2s-plus-d-gold-zuma-line-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-zlotym 

 

 

Kolekcja DL-2D PLUS również składa się z plafonów i lamp wiszących o nowoczesnej stylistyce. Tym razem lampy mają kształt koła ozdobionego srebrnym lub złotym pasem, okalającym źródło światła. Oprawy sufitowe DL-2D PLUS dedykowane są do niewysokich pomieszczeń o dużym metrażu, natomiast lampy wiszące doskonale sprawdzą się jako oświetlenie stołu w kuchni lub jadalni, jak również centralny punkt oświetleniowy salonu.

Plafon Dalen srebrny

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-dalen-dl-2d-plus-silver-zuma-line-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-srebrnym 

 

 

Oprawa sufitowa DL-C519TXW WIFI to jeden z wariantów oświetlenia Dalen którego parametry możemy zmieniać przy pomocy telefonu i sieci WiFi. Okrągły plafon w kolorze białym jest nie tylko funkcjonalny, ale również ma dekoracyjny charakter. Wewnętrzna część oprawy błyszcząc się nada aranżacji Twoich wnętrz niepowtarzalnego wyrazu. Plafon DL-C519TXW WIFI to idealne rozwiązanie do nowoczesnego pokoju dziennego lub sypialnie, zaaranżowanych w surowym stylu.

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-dalen-dl-c519txw-wifi-zuma-line-nowoczesna-oprawa-w-dekoracyjnym-stylu 

 

 

Kolejną geometryczną formą projektu marki Dalen są plafony DL-2Z PLUS. Transparentna pryzma w kształcie prostokąta została “przecięta” pasem w kolorze srebrnym lub złotym, w które wnętrzu umieszczone jest zintegrowane źródło światła typu LED. Oprawy sufitowe z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o wnętrzach o oficjalnym charakterze. Efektywnie oświetli biura i sale konferencyjne, jednocześnie dopasowując się do ich nowoczesnej stylistyki.

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-dalen-dl-2z-plus-gold-zuma-line-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-zlotym 

 

 

Plafon DL-C205TX to następna dekoracyjna lampa firmy Dalen. Tym razem okrągła biała oprawa nie posiada transparentnej pryzmy, dzięki czemu nabiera subtelnego wyrazu. Plafon o średnicy trzydziestu pięciu centymetrów doskonale sprawdzi się w pokojach dziennych, dziecięcych lub sypialniach.

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-dalen-dl-c205tx-zuma-line-nowoczesna-oprawa-w-dekoracyjnym-stylu

Polecane produkty
Zobacz wszystkie