Kinkiety zewnętrzne - oświetlenie wielofunkcyjne

Kinkiety zewnętrzne - oświetlenie wielofunkcyjne

Kinkiety do użytku zewnętrznego możemy zamontować w wielu miejscach - na ścianie budynku jako oświetlenie chodnika lub element dekoracyjny, przy drzwiach wejściowych, na tarasie lub w ogrodowej altanie. Lampy zewnętrzne ścienne ze względu na różnorodność funkcji, które mogą pełnić przyjmują także rozmaite formy. W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziemy na chwilę obecną ponad pięćset modeli kinkietów zewnętrznych. Aby ułatwić naszym Klientom wybór odpowiedniego produktu prezentujemy krótki przegląd form, stylów i barw, jakie prezentują lampy ścienne z naszej oferty. Producenci z całego świata prześcigają się nawzajem tworząc coraz to nowsze formy, które wykorzystują zaawansowane technologie, a jednocześnie cieszą oko. Mamy nadzieję, że każdy z naszych Czytelników znajdzie tu coś dla siebie. :)

Styl klasyczny - florystyczne zdobienia

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów oświetlenia zewnętrznego jest angielska marka Elstead Lighting. W ich portfolio znajdziemy szeroką gamę kinkietów, latarni i plafonów, które efektywnie oświetlą otoczenie Twojego domu. W skład kolekcji Grampian wchodzą lampy o wyjątkowo klasycznej formie. Oprawy wykonane z wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym są bogato zdobione florystycznymi detalami. Kinkiety z kolekcji Grampian doskonale sprawdzą się jako oświetlenie przy frontowych drzwiach domu lub przy restauracyjnych ogródkach, gdzie wprowadzą przyjemną, romantyczną atmosferę.

Kinkiet zewnętrzny Grampian GB1 Elstead Lighting dekoracyjna oprawa ścienna w klasycznym stylu

NOWOŚĆ! https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-zewnetrzny-grampian-gb1-elstead-lighting-dekoracyjna-oprawa-scienna-w-klasycznym-stylu

Styl design - ciekawa forma, uniwersalny kolor

Polska firma AZzardo słynie z niezwykłej różnorodności portfolio oraz konkurencyjnych cen. Oświetlenie zewnętrzne z kolekcji Matera przyciąga uwagę nie tylko swoją designerską formą, ale również niską ceną. Należy jednak pamiętać, że kinkiety i lampy stojące z tej serii spełniają międzynarodowe standardy i są wykonane z wysokiej jakości surowców. Ciemnoszare oprawy ścienne Matera dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzą się jako oświetlenie punktowe na tarasie, balkonie lub na ścianie budynku, do której przylega chodnik.

Kinkiet zewnętrzny Matera AZ2184 Azzardo ciemnoszara oprawa zewnętrzna w stylu design

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-zewnetrzny-matera-az2184-azzardo-ciemnoszara-oprawa-zewnetrzna-w-stylu-design

Styl nowoczesny - uniwersalna dekoracja

Nasza kolejna propozycja - kinkiety z kolekcji Etage - to połączenie dekoracyjnej formy w nowoczesnym stylu z technologią LED. Firma Marsklojd zaprojektowała zaokrąglone stopniowane oprawy w kolorze białym i ciemnoszarym. Każda z nich jest wyposażona w zintegrowane źródło światła typu LED emitujące strumień świetlny o ciepłej barwie. Przyciągające uwagę formy doskonale sprawdzą się jako oświetlenie tarasu lub drzwi frontowych. Oba warianty kinkietu zewnętrznego Etage zostały objęte gwarancją producenta na okres dwóch lat.

Kinkiet zewnętrzny Etage LED IP44 105829 Markslojd biała zewnętrzna oprawa na ścianę

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-zewnetrzny-etage-led-ip44-105829-markslojd-biala-zewnetrzna-oprawa-na-sciane

Styl rustykalny - subtelność i szyk

Kinkiety zewnętrze Walker dostępne są w trzech wariantach wielkościowych - large (o wysokości 31,8cm), medium (o wysokości 31,2cm) oraz small (o wysokości 24,1cm). Eleganckie oprawy składają się z metalowej ramy i umieszczonego jej wnętrzu szklanego klosza. Fakt, że źródło światła jest odsłonięte daje nam możliwość zastosowania żarówki dekoracyjne, które podkreślą rustykalny charakter całości. Podobnie jak kinkiety Grampian, oprawy Walker doskonale oświetlą wejście do naszego domu jednocześnie pełnią funkcję subtelnej dekoracji. Kolekcja Walker jest objęta trzyletnią gwarancją producenta - marki Hinkley.

Kinkiet Walker HK/WALKER2 Lagre Hinkley

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-walker-hkwalker2-lagre-hinkley

Oświetlenie techniczne - minimalizm i nowoczesne technologie

Kinkiet zewnętrzny Dugara projektu renomowanej marki Dopo to esencja nowoczesności - nie tylko pod względem stylistyki, ale również technologii. Minimalistyczne, kwadratowe oprawy w kolorze jasnoszarym zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium oraz szkła i zostały wyposażone w zintegrowane źródło światła typu LED o mocy 7W. Oprawa ścienna Dugara jest montowana w ścianie dzięki czemu dyskretnie wpisuje się w aranżację. Strumień światła skierowany w dół czyni z niej doskonałego kandydata na oświetlenie zewnętrzne schodów lub dekoracyjne oświetlenie elewacji.

Kinkiet zewnętrzny Dugara 545A-L0103A Dopo

https://www.magiaswiatel.pl/kinkiet-zewnetrzny-dugara-545a-l0103a-dopo

Polecane produkty
Zobacz wszystkie