Lampy na balkon - jak urządzić i oświetlić swoją przestrzeń

Lampy na balkon - jak urządzić i oświetlić swoją przestrzeń

Niektóre balkony są małe i znajdują się w środku miasta, a inne metrażem mogłyby dogonić niejeden taras. Niezależnie od tego czy mieszka się w centrum miasta, na przedmieściach czy na wsi, balkon zawsze stanowi upragnioną przestrzeń. To dzięki niemu można podziwiać rozgwieżdżone niebo w letnie wieczory i cieszyć się pierwszymi płatkami śniegu podczas zimy. Balkon jest wyjątkowym miejscem, które zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a jednocześnie daje możliwość wyjrzenia na otaczający nas świat. W aranżacji balkonu stawia się na różne elementy. Jedni wybierają przede wszystkim funkcjonalność i balkon zamienia się w małą suszarnię, a drudzy tworzą z niego oazę, w której w każdym miesiącu rozkwitają nowe rośliny. Niezależnie od tego, który wariant się wybierze, pewne jest, że w każdym przypadku przydadzą się odpowiednie lampy na balkon. To właśnie one sprawią, że nawet niepozorny miejski balkon przypomina zaczarowane miejsce. 

Girlandy

Chyba każdy widział kiedyś scenę, w której gałązki drzew rozświetlone są girlandami. Gdzieś w tle nagle zaczyna wybrzmiewać muzyka, a para zakochanych kołysze się bez pośpiechu w rytm własnych serc. Wielu filmowców doskonale zdaje sobie sprawę, że podobne sceny mogą stać się przyczyną wzruszenia. Jednak zamiast kolejnego seansu tej samej historii można wybrać działanie. Za sprawą kilku akcesoriów będzie można przemienić swój balkon w magicznie oświetlony zakątek, który będzie miał tę przewagę nad filmowym pierwowzorem, że będzie prawdziwy. Niezwykle efektownym rodzajem lamp na balkon są girlandy ogrodowe, które doskonale sprawdzają się także tarasach. Dostępne u nas modele oświetlenia zachwycają zarówno niezwykłym wyglądem, jak i walorami technicznymi. Przy tworzeniu tych lamp wykorzystano wiele nowoczesnych rozwiązań, które sprawiły, że ostateczny produkt wykazuje bardzo wysoką odporność na niekorzystne i zmieniające się warunki atmosferyczne. Dzięki temu girlandy mogą być używane nawet podczas opadów deszczu czy śniegu. Efektowne girlandy można znaleźć m.in. w ofercie marek Kolorowe kable oraz Markslojd

 

Latarnie

 

Latarnie przywodzą na myśl długie spacery kwiecistymi ścieżkami i promenadami. To widok, którego często wyczekuje się z utęsknieniem. Jednak zamiast czekać, lepiej jest stworzyć własny świetlisty zakątek na balkonie, którego elementem staną się właśnie te lampy. Zewnętrzne latarnie ogrodowe to oświetlenie, które doda odrobinę magii i stworzy wyjątkowy klimat. W naszej ofercie znalazła się m.in. lampa stojąca zewnętrzna Luverne Kichler. To znakomity przykład tego, jak zachwycająca potrafi być klasyka. Urzekają misterne zdobienia oraz niezwykły kształt lampy. To doskonałe źródło subtelnego światła rozproszonego. Jeżeli doda się do tego jeszcze rozgwieżdżone niebo, uzyska się wieczór doskonały. Ci, którym w takim zestawieniu brakuje jedynie muzyki, mogą postawić na latarnię South Hope Kichler. Jest to wyjątkowa bezprzewodowa oprawa z wbudowanym głośnikiem Bluetooth.

Urządź swój balkon razem ze sklepem Magia Świateł 

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór lamp na balkon. Postaw na odrobinę Magii Świateł i podkreśl indywidualny charakter Twojej przestrzeni. 

Polecane produkty
Zobacz wszystkie