Lampy ścienne | kinkiety

Niekwestionowanymi liderami w tej dziedzinie są nowoczesne kinkiety zewnętrzne - praktyczne i atrakcyjne wizualnie lampy do użytku zewnętrznego. Kinkiety kreują przestrzeń wokół domu, podkreślają piękno budynku i krajobrazu i wreszcie uwypuklają wyrafinowaną urodę zielonej architektury. Przede wszystkim jednak nowoczesne kinkiety zewnętrzne budują intymny nastrój, zapewniając przy tym komfort i bezpieczeństwo komunikacji. Nowoczesne kinkiety zewnętrzne okazują się idealne do zainstalowania na tarasie, balkonach, a także przy drzwiach wejściowych czy przy podjeździe do garażu. Warto również oświetlić nimi ogrodowe altanki i pergole. Wszystko to możliwe jest dzięki dwojakiej funkcji, jaką pełnią nowoczesne kinkiety zewnętrzne. Z jednej strony zasługują bowiem na uwagę jako atrakcyjny wizualnie dodatek do aranżacji przestrzeni, z drugiej zaś dobrze oświetlają przestrzeń, witając domowników i ich gości oraz wskazując drogę. Doskonałym przykładem połączenia elegancji i funkcjonalności jest wybór kinkietów zewnętrznych z czujnikiem ruchu. Jest to doskonałe źródło światła szczególnie zamontowane w pobliżu drzwi wejściowych, ciągów komunikacyjnych, podjazdów czy garażu.

Oświetlenie zewnętrzne w postaci kinkietu zewnętrznego musi być odpowiednio przystosowane do warunków atmosferycznych, na które jest narażone. Każde źródło światła montowane na świeżym powietrzu musi spełniać normę IP (co najmniej IP44). Energooszczędne i wydajne kinkiety zewnętrzne najczęściej wyposażone są w diody led lub żarówkę LED.

Kinkiet zewnętrzny Gilberto PL-260W Italux

Oświetlenie zewnętrzne, lampy elewacyjne, lampy halogenowe i wiele więcej

Lampy zewnętrzne ścienne mają też bardzo ważną, ze względu na ich przeznaczenie, cechę – odporność na różnorodne czynniki atmosferyczne jak wilgoć, bardzo niskie czy wysokie temperatury. Zewnętrzne lampy ścienne, które prezentujemy w naszej ofercie, trafią w nawet najbardziej wymagające gusta. Znajdą tu Państwo zarówno nowoczesne kinkiety w stylu minimalistycznym, jak i bardzo dekoracyjne, luksusowe kinkiety zewnętrzne o dużych walorach estetycznych. Niezależnie jaki typ oświetlenia zewnętrznego Państwo wybiorą, możemy zaproponować najlepszej jakości produkty od znanych polskich i zagranicznych producentów. Oświetlenie tarasu, elewacji, podświetlenie małej architektury w swoim ogrodzie nigdy nie było łatwiejsze. Wybór źródeł światła z tej samej kolekcji lub utrzymanych w tej samej stylistyce pozwoli stworzyć spójna całość.

Zależnie od pomysłu na aranżację ogrodu mogą Państwo skompletować zestaw lamp w tym samym stylu lub postawić na eklektyzm i różnorodność w oświetleniu. Niezależnie od wybranej opcji, nowoczesne kinkiety zewnętrzne, zaprojektowane i stworzone przez najlepsze marki, z pewnością staną się zachwycającą ozdobą każdego ogrodu.

Kinkiet zewnętrzny Zita AZ0778 AZzardo geometryczna oprawa w nowoczesnym stylu

Lampy zewnętrzne ścienne - wybierz odpowiedni kinkiet zewnętrzny

Lampy ścienne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu mogą pełnić rozmaite funkcje. Kinkiety ogrodowe doskonale oświetlają przylegający do ściany budynku chodnik, jednocześnie ukazując walory estetyczne elewacji, otoczenie drzwi frontowych i przestronny taras. Nie tylko wielozadaniowość lamp zewnętrznych ściennych, ale również ich różnorodność pod względem designu, przyciąga uwagę odbiorców. Zaawansowane technologie pozwalają projektantom tworzyć zewnętrze oświetlenie z modułami LED lub czujnikami ruchu. Lampy zewnętrzne LED w dzisiejszych czasach są niezwykle popularne. Łatwa dostępność, dobra cena i wysoka jakość oświetlenia sprawiają, że zewnętrzne kinkiety LED cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się niejeden kinkiet ogrodowy LED, który pięknie rozświetli otoczenie Twojego domu i stanie się jego ozdobą. Wybierz odpowiedni rodzaj źródła światła, które podkreśli twój dom i ogród.

Nie wiesz jaki rodzaj światła spełni Twoje oczekiwania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą w doborze najlepszych rozwiązań. Posiadamy najnowsze modele lamp pochodzących od najlepszych producentów na rynku.

Kinkiet Richmond 7616 Astro Lighting