Lampy wiszące w kolorze czarnym - uniwersalność i elegancja

Lampy wiszące w kolorze czarnym - uniwersalność i elegancja

Kolor czarny w większość z nas budzi uczucie smutku i ponurość. Mało kto pamięta o tym, że podstawową zaletą tej barwy jest uniwersalność. Zarówno w świecie mody, jak i w wielu innych dziedzinach, na przykład na rynku oświetleniowym, produkty w kolorze czarnym zawsze są na topie. Jednolita barwa, do której można dopasować dodatki w rozmaitych kolorach sprawdzą się zarówno we wnętrzach domowych, jak i lokalach użytkowych. W dzisiejszym artykule prezentujemy oprawy wiszące w kolorze czarnym, zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Minimalizm i prostota w połączeniu z uniwersalną barwą sprawiają, że z łatwością dopasujemy je do aranżacji w stylu nowoczesnym, design a także klasycznym. 

 

Nasza pierwsza propozycja pochodzi z niezwykle bogatego portfolio szwedzkiej marki Markslojd. Lampa wisząca Porto posiada sześć kloszy w kształcie walca umieszczonych na metalowym okręgu o średnicy przeszło sześćdziesięciu ośmiu centymetrów. Wykorzystane w niej oprawki GU10 umożliwiają zastosowanie żarówek typu LED, które są gwarancją efektywnego oświetlenia wybranych przez nas wnętrz, a także znacznej oszczędności energii. Przewód zasilający o maksymalnej długości stu pięćdziesięciu centymetrów oraz linki montażowe o regulowanej długości pozwalają umieścić okrąg w pozycji, która najbardziej odpowiada indywidualnym wymaganiom użytkownika. Duże rozmiary lampy wiszącej Porto sprawiają, że doskonale sprawdzi się ona w przestronnych pomieszczeniach, w których wymagana jest duża ilość światła. Z powodzeniem zastosujemy ją jako główne źródło światła w pokoju dziennym, sypialni lub lokalach komercyjnych.

 

Lampa wisząca Porto Markslojd

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-porto-107357-markslojd-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-czarnym 

 

 

Hiszpańska marka Estiluz tworzy oświetlenie wysokiej jakości. Eleganckie, nowoczesne lampy są wytrzymałe i wydajne, a jednocześnie cieszą oko. Największą zaletą produktów tej marki jest prostota i subtelność, które znacznie poszerzają wachlarz ich zastosowań. Przykładem niezwykle uniwersalnego projektu jest Aro. W kolekcji tej znajdziemy jednolicie czarne oprawy wiszące z trzema, pięcioma, siedmioma, a nawet dwunastoma źródłami światła oraz biało-czarne, pojedyncze lampy wiszące, stołowa oraz podłogowe. Lampy wiszące z więcej niż jednym źródłem mają formę listwy lub okręgów, na których umieszczono ruchome oprawy w kształcie dysków. Możliwość regulowania wysokości lampy oraz kąta padania światła znacznie zwiększa komfort użytkowania lamp Aro. Ich nowoczesna, niezobowiązująca forma i kolorystyka sprawiają, że oprawy doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach, na przykład w sypialni, pokoju dziennym lub jadalni. Zintegrowane panele LED gwarantują efektywne oświetlenie i znaczną oszczędność energii. Wszystkie elementy tej kolekcji zostały objęte gwarancją producenta na okres dwóch lat.

 

Lampa wiszą Aro Estiluz

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-aro-r40.1m1l-estiluz-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-czarnym 

 

 

Luxor to kolekcja lamp wiszących w niezwykle nowoczesnym, eleganckim stylu. Oprawy mają kształt okręgu i zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Stonowana kolorystyka - połączenie czerni i złota sprawia, że lampy z serii Luxor nabierają niezwykle uniwersalnego charakteru. Mimo prostej budowy oprawy będą nie tylko źródłem światła, ale również przyciągającym uwagę elementem dekoracyjnym. Do naszej dyspozycji są lampy o średnicy trzydziestu, czterdziestu lub aż pięćdziesięciu centymetrów, które z powodzeniem zastosujemy w nowoczesnych i designerskich wnętrzach - takich jak pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, jadalnia, a także pomieszczenia biurowe. Wszystkie warianty wielkościowe lampy Luxor zostały wyposażone w regulację wysokości oraz możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek typu LED. Kolekcja w całości jest objęta dwuletnią gwarancja producenta - renomowanej firmy Sollux.

 

Lampa wisząca Luxor Sollux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-luxor-50-sl.0364-sollux-czarno-zlota-oprawa-w-nowoczesnym-stylu 

 

 

Kolekcja o nazwie Modena to jedna z najbardziej licznych serii wchodzących w skład portfolio renomowanej firmy AZzardo. W jej skład wchodzą lampy wiszące w kolorze chromowym, czarno-złotym oraz biało-złotym. Każdy wariant kolorystyczny dostępny jest w trzech wariantach wielkościowych - o średnicy osiemnastu, czterdziestu lub nawet pięćdziesięciu centymetrów. Oprawy o zaokrąglonej formie mają gładką powierzchnię oraz subtelnie zdobione wnętrze. Lampy Modena bez względu na rozmiar doskonale sprawdzą się jako oświetlenie stołu w jadalni lub kuchennej wyspy. Z powodzeniem zastosujemy je również w pokoju dziennym, sypialni, a także przestrzeni biurowej. Wszystkie warianty kolorystyczne i wielkościowe lampy wiszące Modena posiadają możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek typu LED oraz regulację wysokości. 

Lampa wisząca Modena AZzardo

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-modena-40-fb6838-40-bkgo-azzardo-minimalistyczna-oprawa-w-kolorze-czarnym 

 

 

W skład kolekcji Toronto wchodzą następujące lampy: pojedyncza w kolorze białym oraz pojedyncza i potrójna w kolorze czarnym. Wydłużona, otwarta u dołu forma ma niezwykle nowoczesny, a zarazem delikatny charakter. Rozszerzone i zaokrąglone zakończenie oprawy sprawia, że mimo stonowanej kolorystyki produkty z serii Toronto będą nie tylko efektywnym źródłem światła, ale również dekoracją, która przyciągnie uwagę gości odwiedzających Twój dom. Idealnie sprawdzą się w nowoczesnych i designerskich wnętrzach, takich jak pokój dzienny, przedpokój lub sypialnia. Lampa z trzema źródłami światła świetnie sprawdzi się również jako oświetlenie stołu w jadalni lub kuchennego blatu. Każda wersja lampy jest objęta dwuletnią gwarancją firmy Cosmo Light.

 

Lampa wisząca Toronto CosmoLight

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-toronto-p03595bk-cosmolight-potrojna-czarna-oprawa-w-stylu-design

Polecane produkty
Zobacz wszystkie