LEDVANCE

LEDVANCE jest światowym liderem w dziedzinie wytwarzania innowacyjnych produktów i rozwiązań oświetleniowych (Smart Home). W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziemy szeroką gamę żarówek, naświetlaczy, plafonów, oczek stropowych i paneli LED, które znajdą zastosowanie w wielu wnętrzach. Firma powstała aby łączyć w swojej ofercie tradycyjne oświetlenie z nowoczesną technologią. Od ponad stu lat firma ta buduje kompleksową ekspertyzę i portfolio obejmujące najlepsze i najnowsze technologie oraz szerokie obszary zastosowań światła. Marka LEDVANCE opiera się na trzech filarach.
Dążenie do doskonałości – firma LEDVANCE szczyci się wykwalifikowaną kadrą, która stale kształci się i szkoli w dziecinie oświetlenia. Niezwykła dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji – od doboru elementów po pakowanie gotowych lamp, jest gwarancją zadowolenia nawet najbardziej wymagających Klientów.
Odkrywanie nowych lądów – dynamiczne zmiany na rynku oświetleniowym marka LEDVANCE wykorzystuje jako okazje do odkrywania nowych rozwiązań i wdrażania ich w życie. Jak sami twierdzą wykorzystując nieszablonowe myślenie rzeczy, które mogą zrobić dobrze – robią lepiej.
Zespołowe sukcesy – firma LEDVANCE dba nie tylko o dobry kontakt z Klientem, ale również wewnętrzny dialog. W dobrych stosunkach między pracownikami doszukują się podstawy swojego sukcesu.
Pasja do światła jest tym, co sukcesywnie posuwa markę LEDVANCE do przodu i wpływa na jej dynamiczny rozwój. Marka oznacza innowacyjność i wysoką jakość oraz jest motorem postępu technologicznego w branży oświetleniowej. LEDVANCE nie tylko zna potrzeby swoich klientów, ale również bierze je pod uwagę w swoich działaniach, aby dostarczyć im indywidualne rozwiązania.