Najnowsze trendy w oświetleniu sypialni

Najnowsze trendy w oświetleniu sypialni

Co aktualnie jest modne, jeśli chodzi o nowoczesne oświetlenie w sypialni? Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy ogromną popularnością cieszy się biel, czerń i minimalizm. Jeśli zaś chodzi o lampy do sypialni wiszące wyraźnie zyskują na popularności, mimo że od jakiegoś czasu nie miały większych szans w konkurencji z oczkami stropowymi czy rozmaitymi oprawami natynkowymi. Ten trend cieszy, ponieważ zdaje się wskazywać na to, że pragmatyzm nie jest jedyną zasadą doboru artykułów oświetleniowych do domu, a z pewnością do sypialni, która jest jednak pomieszczeniem wyjątkowym.

Lampy kryształowe

Kryształy to ozdoba, która niewątpliwie przeżywa prawdziwy renesans w nowoczesnym wnętrzarstwie. Słysząc tego rodzaju informację, zaczynamy zastanawiać się, czy przypadkiem nie jest to niepokojąca słabość do kiczu, jednak po dokonaniu oględzin możemy szybko dojść do wniosku, że nowoczesne kryształy jako dodatki do wiszących lamp do sypialni, a jednocześnie motyw przewodni wielu projektów, prezentują się całkiem dobrze. Osadzone w minimalistycznych, a często wręcz ascetycznych, wnętrzach nie tworzą wrażenia niesmacznego przepychu, ale delikatnie podkreślają luksusowy charakter wystroju, co należy poczytać im za zaletę.

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-cali-mdm2052-3bk-italux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-ted-mdm2051-4bk-italux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-anabella-p0207-06e-f4ql-italux-2

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-carina-p0288-06l-f4h4-italux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-luxor-sp12-chrom-116235-ideal-lux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-majestic-sp10-transparentny-087269-ideal-lux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszszaca-admiral-sp1-80437-ideal-lux

Lampy kule

Trudno nie zauważyć we wnętrzarskim modernizmie umiłowania geometrii – zdecydowanie docenia się tutaj doskonałość prostych kształtów, dlatego też inspiracją do tworzenia wiszących lamp do sypialni bardzo często są kule. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że to rozwiązanie tak genialne, jak proste! Dzięki idealnej bryle, będącej motywem przewodnim albo wręcz centrum pomieszczenia, nowoczesne aranżacje okazują się być wyjątkowo harmonijne i przyjemne dla wzroku. W przypadkach niektórych modeli kule ulegają pewnym deformacjom, jednak to bynajmniej im nie szkodzi, a wręcz dodaje uroku i wyjątkowości.

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-nemo-miedz-sp1-d50-111926-ideal-lux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-nemo-opar-sp1-d50-094137-ideal-lux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszszaca-lemon-sp12-bialy-023977-ideal-lux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-gino-5804128-britop

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-emil-1574128-britop

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-outline-1333104-britop

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszszaca-basket-sp1-d40-jasny-bialy-096162-ideal-lux

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-mapa-max-sp5-091112-ideal-lux

Lampy wiszące do sypialni
 

Lampy do sypialni wiszące, podłogowe czy też sufitowe lub ścienne współcześnie są albo wyjątkowo minimalistyczne, albo zdecydowanie wyróżniają się na tle innych – ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane, kolor lub kształt, który zadziwia. Aktualnie najczęściej stosowane rozwiązania w opisywanej kwestii okazują się być wyjątkowo twórcze i po prostu… ładne. Trudno mówić tutaj o kiczu czy bylejakości, które raziłyby i sprawiały, że przebywanie w sypialni stałoby się nieprzyjemnym czy wręcz irytującym doświadczeniem. Projektantom lamp zależy dziś na tym, by Konsumenci otrzymali maksimum estetycznej satysfakcji z chwilą zakupienia nowoczesnej lampy wiszącej do sypialni i nie tylko. Warto w tym kontekście poświęcić jednak nieco więcej uwagi lampom wiszącym, które mogą wszak pełnić rolę nie tylko oświetlenia centralnego, ale również punktowego.

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-set-tru-up-dwon-led-3000k-aquaform

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-maxi-ring-led-hermetic-mr0815-aquaform

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-antenne-ts-071003pm-bkgo-zuma-line

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-donato-p0310-03k-f4gp-zuma-line

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-sila-md1510-1-white-zuma-line

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-tiara-p0221-08m-f4ac-zuma-line

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-caos-ca04a-arturo-alvarez

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-organic-p0174-maxlight

Analizując najnowsze trendy w oświetleniu sypialni, warto z pewnością zwrócić uwagę na lampy wiszące, które przeżywają aktualnie okres świetności i wzrastającej ciągle popularności. Różnorodność jest w przypadku tego rodzaju artykułów oświetleniowych dość duża, również wówczas, gdy tę grupę rozpatruje się wyłącznie w kategorii opisywanych powyżej lamp wiszących, z których można zrobić „oświetleniowy trzon” pomieszczenia, umieszczając tu i ówdzie nieco drobniejsze dodatki w postaci kinkietu czy lampy stołowej. Wiszące lampy do sypialni prezentują się jednak świetnie również samodzielnie – trzeba tylko wykazać się umiejętnością dokonania wyboru odpowiedniego modelu lub modeli.    

 

Polecane produkty
Zobacz wszystkie