Nowoczesne oświetlenie marki Italux

Nowoczesne oświetlenie marki Italux

Marka Italux to jeden z wiodących producentów oświetlenia na polskim rynku. Jej projekty charakteryzuje prosta, aczkolwiek dekoracyjna stylistyka, nowoczesne rozwiązania technologiczne i przystępne ceny. Od przeszło dwudziestu pięciu lat marka Italux jest dostępna dla szerokiego grona Klientów na terenie Polski i Europy. W dzisiejszym artykule prezentujemy kolejną dawkę nowości – lamp o niepowtarzalnym wyrazie, które efektywnie rozświetlą rozmaite wnętrza. Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas lampy staną się dla Was inspiracją i zachęcą do zapoznania się z całością oferty marki Italux. Zapraszamy również do zakładki „Nowości”, w której znajdziemy wiele ciekawych projektów znanych polskich i zagranicznych marek. :)

Lorita – nowoczesność na okrągło

Lampy wiszące, których abażury mają formę okręgów stały się w ostatnim czasie niezwykle modne. Projekty oparte na tym zamyśle znajdziemy w ofercie właściwie każdego producenta. Do portfolio marki Italux należy między innymi lampa Lorita - oprawa składająca się z trzech przeplatających się okręgów różnej wielkości. Wewnątrz jednego z nich umieszczono zintegrowane źródło światła typu LED, które jest nie tylko gwarancją wysokiej jakości oświetlenia, ale również oszczędności energii elektrycznej. Jednolita biała barwa oraz prosta budowa nadają całości niezobowiązującego charakteru, dzięki czemu nie sprawi trudności w dopasowaniu do pozostałych elementów aranżacji. Jednocześnie prostota lampy Lorita nie odbiera jej dekoracyjnego charakteru.

Lampa wisząca Lorita

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-lorita-5239-136rdp-wh-3-italux

Javier – nowoczesny minimalizmy

Javier to kolekcja o niezwykle charakterystycznym wyglądzie. W jej skład wchodzą pojedyncze i potrójne oprawy wiszące, plafony oraz lampy stołowe w kolorze czerni lub antycznego mosiądzu. Na prostych metalowych korpusach umieszczono szklane klosze w kształcie otwartego walca. Minimalistyczna całość dzięki wyrazistym barwom nabiera dekoracyjnego charakteru. Wykorzystując więcej niż jedną lampę z tej wyjątkowo licznej kolekcji mamy możliwość zaaranżowania kompleksowego oświetlenia pokoju dziennego, sypialni lub biura. Wszystkie lampy wchodzące w skład kolekcji Javier zostały przystosowane do użycia energooszczędnych żarówek typu LED i są objęte gwarancją producenta na okres dwóch lat.

Lampa stołowa Javier

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-stolowa-javier-mt17076-1a-italux

Merton – surowa nowoczesność

Lampy wiszące z kolekcji Merton cechu minimalizm i surowa stylistyka. Wykonane z wysokiej jakości metalu zaokrąglone oprawy dostępne są w trzech uniwersalnych wariantach kolorystycznych:

  • satynowo-białym,
  • satynowo-szarym,
  • miedziano-czarnym.

Każdy z nich znajdzie swoje miejsce w nowoczesnych wnętrzach użytkowych – na przykład w restauracji, jak również w odważnych „czterech kątach” - pokoju dziennym, młodzieżowym lub sypialni. Regulacja długości przewodu zasilającego pozwala umieścić klosz na wysokości, która najbardziej odpowiada indywidualnym potrzebom użytkownika i jest dopasowana do wysokości pomieszczenia. Podobnie jak większość produktów marki Italux, lampy wiszące Merton są przystosowane do użycia energooszczędnych żarówek typu LED.

Lampa wisząca Merton
https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-merton-md-hn8209-grs.nick-italux-szara-nowoczesna-lampa-kuchenna

Fabrycio – geometria w nowoczesnym wydaniu

Oświetlenie, którego budowa opiera się na podstawowych bryłach geometrycznych nigdy nie wychodzi z mody. Proste okrągłe lub kwadratowe oprawy o stonowanej kolorystyce dopasują się do każdego wnętrza, bez względu na styl aranżacji. Sześcienne plafony z kolekcji Fabrycio dostępne są w dwóch podstawowych kolorach – czarnym i białym. Niewielkie rozmiary sprawiają, że z powodzeniem zastosujemy je jako dodatkowe źródło światła w niewysokich pomieszczeniach. Plafony Fabrycio doskonale sprawdzą się w kuchni, pokoju dziennym, jak również w oficjalnej przestrzeni biurowej.


Plafon Farycio

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-sufitowa-fabrycio-it8003s1-bk-italux-czarna-nowoczesna-lampa-na-sufit

Camila – nowoczesna funkcjonalność

Kinkiety Camila to przykład nowoczesnego oświetlenia, które może pełnić więcej niż jedną funkcję. Podłużne oprawy ścienne doskonale sprawdzą się zarówno jako oświetlenie lustra, jak również oświetlenie nad obraz lub plakat. Prosta budowa oraz dwa stonowane  warianty kolorystyczne (nikiel, antyczny mosiądz) pozwalają z łatwością dopasować kinkiety Camila do klasycznych, nowoczesnych i designerskich aranżacji. Oprawy ścienne Camila dostępne są w trzech wariantach wielkościowych – o szerokości trzydziestu czterech, czterdziestu pięciu i pół, a nawet siedemdziesięciu pięciu centymetrów. Wszystkie warianty wielkościowe tego produktu zostały wyposażone w zintegrowane źródło światła typu LED, emitujące strumień o ciepło białej barwie.

Kinkiet Camila
https://www.magiaswiatel.pl/galeryjka-camila-mb1079m-italux-oprawa-na-sciane-w-kolorze-antycznego-brazu

Polecane produkty
Zobacz wszystkie