Nowości AZzardo - dekoracyjne oprawy w nowoczesnym stylu

Nowości AZzardo - dekoracyjne oprawy w nowoczesnym stylu

Nie po raz pierwszy poruszymy dziś w naszym artykule temat oświetlenia w dekoracyjnym stylu. W poniższym tekście prezentujemy kolejne lampy spełniające jednocześnie funkcję oświetlenia i ozdoby. Tym razem chcemy przybliżyć Państwu portfolio firmy AZzardo, które przepełnione jest efektownymi oprawami w rozmaitych stylach - od klasycznego po design. Wybraliśmy dekoracyjne elementy oświetlenia w stylu nowoczesnym, które dodatkowo charakteryzuje uniwersalność. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i sprawdź, która najbardziej pasuje do Twoich aranżacji!

 

Nasza pierwsza propozycja to bez wątpienia podręcznikowy przykład oświetlenia w nowoczesnym, dekoracyjnym stylu. Lampa wisząca Rain to idealne rozwiązanie do pomieszczeń domowych o dużym metrażu, które potrzebują okazałych elementów dekoracyjnych, a także dużej ilości światła. Oprawa Rain stanowi połączenie efektywnego źródła światła z oprawą o niepodważalnych walorach estetycznych. Na metalowej podsufitce podwieszono różnej długości linki, na których znajdują się kule w kolorze chromu oraz transparentne, szklane bryłki. Umieszczone w podsufitce źródła światła emitują strumień świetlny, który odbija się od chromowanej powierzchni kul, wprowadzając do pomieszczenia przyjemną atmosferę, sprzyjającą chwilom relaksu. Z powodzeniem zastosujemy ten produkt w pokojach dziennych i sypialnia, a także w ekskluzywnych pomieszczeniach biurowych.

 

Lampa wisząca Rain

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-rain-md9722b-4-azzardo-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-chromu 

 

Kolejną niezwykle nowoczesną propozycją firmy AZzardo o wyjątkowo dekoracyjnej stylistyce jest kolekcja o nazwie Diana. Lampy wiszące z tej kolekcji dostępne są w trzech wariantach - pojedynczego zwisu, listwy sufitowej z trzema źródłami światła oraz kulistego żyrandola z szesnastoma źródłami światła o średnicy aż siedemdziesięciu dwóch centymetrów. Dopełnienie serii stanowi pokaźnych rozmiarów pojedyncza lampa stołowa o wysokości czterdziestu pięciu centymetrów. W każdej oprawie źródła światła są okryte szklanymi kloszami o zaokrąglonym, wydłużonym kształcie. Wykończenie lamp w eleganckim kolorze chromu sprawia, że lampy z serii Diana doskonale sprawdzą się w nowoczesnych oraz designerskich aranżacjach o rozmaitej kolorystyce. Ze względu na swoje duże rozmiary lampy wiszące Diana z trzema i szesnastoma źródłami światła doskonale sprawdzą się jako główne źródło światła w przestronnym pokoju dziennym i sypialni lub jako oświetlenie kuchennego stołu. Pojedyncze lampy wiszące oraz oprawy stołowe z powodzeniem zastosujemy w roli nowoczesnych lampek nocnych lub oświetlenia stolika kawowego. Wszystkie warianty lamp Diana mają możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek typu LED. 

 

Listwa sufitowa Diana

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-diana-3-md50199-3-azzardo-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-chromu 

 

Lampa wisząca Olimp projektu renomowanej marki AZzadro zachwyca swoją okazałą, dekoracyjną formą. Na metalowej podsufitce podwieszono sześć również metalowych okręgów o zróżnicowanej wielkości. W ich wnętrzu znajdują się transparentne kryształki, które nadają oprawie wspaniałego, ekskluzywnego charakteru. Zintegrowane źródło światła typu LED o mocy 80W emitujące strumień światła o ciepłej barwie (3000K) gwarantuje nie tylko efektywne oświetlenie wybranych przez nas wnętrz, ale również znaczną oszczędność energii. Światło o ciepłym odcieniu sprawia, że w pomieszczeniu zapanuje przyjemna, sprzyjająca chwilom relaksu atmosfera. Możliwość regulowania wysokości lampy pozwala umieścić oprawę na poziomie, który będzie dopasowany do gabarytów pomieszczenia, pełnionej funkcji oraz indywidualnych preferencji użytkownika. Lampa wisząca Olimp doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych pomieszczeniach domowych - na przykład w sypialni lub pokoju dziennym, w których bez wątpienia stanie się wyrazistą, przyciągającą wzrok ozdobą.

 

Lampa wisząca Olimp

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-olimp-mp65013-6-azzardo-dekoracyjna-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

 

Lampy z kolekcji Sirius to jedna z najbardziej charakterystycznych propozycji firmy AZzardo. W jej skład wchodzą  lampy wiszące dostępne w dwóch kolorach - chromu oraz miedzi, a także trzech wariantach wielkościowych - o średnicy siedemdziesięciu pięciu, dziewięćdziesięciu lub aż stu dziesięciu centymetrów. Oprawy wykonane zostały z wysokiej jakości aluminium. Ich nietuzinkowa forma kul, składających się z różnej długości wąskich rurek, bez wątpienia sprawi, że lampy Sirius będą nie tylko głównym źródłem światła, ale również centralnym elementem dekoracyjnym, który przyciągnie uwagę Twoich gości. Oprawy Sirius doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach domowych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym lub design - na przykład w pokoju dziennym, sypialni, a także w przestrzeni biurowej. Lampy Sirius posiadają możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek typu LED oraz funkcję regulowania ich wysokości, co znacznie ułatwia dopasowanie położenia oprawy do pełnionej roli, gabarytów pomieszczenia, a także naszych indywidualnych potrzeb. 

 

Lampa wisząca Sirius

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-sirius-110-del-6613-110-co-azzardo-dekoracyjna-oprawa-w-nowoczesnym-stylu 

 

Na koniec prezentujemy niezwykle efektowną kolekcję o nazwie 3D. W jej skład wchodzą lampy wiszące w dwóch wariantach wielkościowych (o średnicy sześćdziesięciu trzech lub nawet stu dziesięciu centymetrów!) oraz lampy ścienne. Oprawy 3D zostały wykonane w nowoczesnym, dekoracyjnym stylu. Poszczególne elementy kloszy zostały wykonane z transparentnych akrylowych paneli, które kształtem przypominają liście. Lampy z tej rodziny mają nowoczesną, aczkolwiek minimalistyczny formę, dzięki czemu bez większych trudności dopasujemy je do aranżacji o zróżnicowanej kolorystyce. Produkty z tej kolekcji doskonale sprawdzą się w nowoczesnych i designerskich wnętrzach o dużej powierzchni, takich jak pokój dzienny, biuro lub sypialnia. Wykorzystując oprawy wiszące i ścienne stworzymy kompleksowe oświetlenie w jednakowym stylu i uzyskamy wystarczającą ilość światła. Opraw 3D zostały wyposażone w możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek typu LED. Dodatkowo lampy wiszące posiadają regulację wysokości, która znacznie ułatwia dopasowanie położenia klosza do wielkości pomieszczenia i naszych indywidualnych wymagań.

 

Lampa wisząca 3D

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-3d-big-md2092-3-azzardo-dekoracyjna-oprawa-w-stylu-design 

Polecane produkty
Zobacz wszystkie