Nowości marki Argon

Nowości marki Argon

W minionym tygodniu w ofercie sklepu Magia Świateł pojawił się nowy producent. Przedstawiamy Wam markę Argon! Firma Argon to jeden z nielicznych producentów oświetlenia, który może pochwalić się w 100% polskim produktem. Oprócz firmowej linii produkcyjnej Argon korzysta z usług miejscowych zakładów, takich jak huty szkła i tartaki, które dostarczają poszczególne elementy lamp. Niepowtarzalne oświetlenie polskiej marki Argon wykonywane jest z najwyższej jakości materiałów, na przykład mosiądzu, drewna, szkła i stali, co gwarantuje ich żywotność. Na każdym etapie produkcji pracownicy firmy przestrzegają norm bezpieczeństwa i międzynarodowych standardów jakości. Takie działania sprawiły, że każdy produkt marki Argon posiada Deklarację Zgodności! Czy jeszcze nie jesteście przekonani? Poniżej znajdziecie kilka niezwykłych projektów, które sprawią, że zakochasz się w lampach Argon.

Troll - nowoczesny design w wielu kolorach

W skład kolekcji Troll wchodzą lampy wiszące i stołowe wykonane z wysokiej jakości szkła. Zaokrąglone klosze mają nieregularny kształt dzięki czemu oprawy te mogą pełnić funkcję oświetlenia dekoracyjnego w nowoczesnych i designerskich wnętrzach. Lampy Troll dostępne są w kilku ciekawych kolorach - na przykład ametystowym, niebieskim i zielonym. Dla wielbicieli stonowanych kolorów mamy również lampy transparentne, przydymione i słomkowe. Oprawy wiszące Troll uświetnią aranżację kuchni i pokoju dziennego, a stołowe świetnie spełnią się w roli lamki nocnej.

Lampa stołowa Troll 3489 Argon grafitowa oprawa w stylu design

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-stolowa-troll-3489-argon-grafitowa-oprawa-w-stylu-design 

Samara - zielony zawrót głowy

Kolejny niezwykle wyrazisty projekt marki Argon to lampy wiszące z serii Samara. Klasyczne połączenie zielonych kloszy i metalowego korpusu z kolorze patyny nadaje lampom Samara charakterystycznego wyrazu. Pojedynce oprawy z tej kolekcji doskonale sprawdzą się na przykład nad stolikami w klimatycznej restauracji lub kuchni, a wariant podwójny możemy zamontować nad stołem bilardowym. 

Lampa wisząca Samara 1333 Argon nowoczesna oprawa w kolorze zielonym

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-samara-1333-argon-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-zielonym

Zobacz również nowoczesny wariant lamp Samara w kolorze biało-chromowanym https://www.magiaswiatel.pl/szukaj?szukaj=tak&fraza=samara+argon

Nicea - minimalistyczna klasyka

W wyjątkowo licznym portfolio marki Argon znajdziemy wiele efektownych lamp stołowych. Nie zapominamy jednak o tych, którzy wybierają bardziej stonowane formy. Lampy stołowe Nicea dostępne są w sześciu wariantach kolorystycznych - oprawy składają się ze szklanej podstawy w kolorze białym lub transparentnym oraz sześciennego abażuru o jednolicie czarnej, białej lub szarej barwie. Oprawy z tej serii zachwycają minimalizmem i uniwersalnością. Bez wątpienia znajdą swoje miejsce w Twoim domu. :)

Lampa stołowa Nicea 3365 Argon nowoczesna oprawa w kolorze transparentnym

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-stolowa-nicea-3365-argon-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-transparentnym

Nelson - funkcjonalne oświetlenie w przemysłowym stylu

Nasza kolejna propozycja jest skierowana do osób, które nie przepadają za wymyślnymi formami i jaskrawą kolorystyką. Plafony z kolekcji Nelson to istna esencja prostoty i funkcjonalności. Pojedyncze, podwójne i potrójne oprawy sufitowe posiadają ruchome reflektory umieszczone na pionowych wysięgnikach. Dzięki temu mamy możliwość efektowanego doświetlenia wybranych przez nas obiektów i powierzchni. Czy można prościej? :)

Plafon Nelson 1231 Argon nowoczesna oprawa w kolorze czarnym

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-nelson-1231-argon-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-czarnym

Korfu - drewniany design

Na koniec prawdziwy rarytas dla osób, które ukochały niezwykle wdzięczny materiał jakim jest drewno. Kuliste ażurowe oprawy z kolekcji Korfu dostępne są w dwóch kolorach - bieli i orzecha. Ciekawe, dekoracyjna bryła skrywa w sobie oprawki na żarówki E27 - dzięki temu mamy możliwość zastosowania żarówek dekoracyjnych, jak również ledowych źródeł światła. Nie mamy wątpliwości, że lampy wiszące Korfu bez względu na swoją wielkość będą stanowić przyciągający wzrok element dekoracyjny.

Lampa wisząca Korfu 2056 Argon nowoczesna oprawa w kolorze orzecha

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-korfu-2056-argon-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-orzecha

Polecane produkty
Zobacz wszystkie