Nowości Markslojd - Jesień 2018

Nowości Markslojd - Jesień 2018

Szwedzka firma Markslojd to nie tylko jeden z wiodących producentów oświetlenia na międzynarodowym runku, ale również jedna z naszych ulubionych marek. Śledząc na bieżąco naszego bloga, Facebooka i Instagrama z pewnością zauważyliśmy, że często polecamy jej produkty waszej uwadze. Nie bez powodu! Lampy projektu firmy Markslojd charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale przede wszystkim różnorodność i unikalność. W jej portfolio znajdziemy szeroką gamę opraw w rozmaitych stylach - od klasycznego po design. Wiele z nich zalicza się do kategorii oświetlenia wielofunkcyjnego lub dekoracyjnego. W dzisiejszym artykuł znajdziemy oprawy, które pojawiły się na liście nowości w katalogu “Jesień 2018”. Chcemy w jak najlepszy sposób przedstawić każdy z wybranych przez nas produktów, które mają pokazać różnorodność oświetlenia firmy Markslojd. Już dziś chcielibyśmy także zapowiedzieć pojawienie się specjalnego artykułu, dedykowanego wielbicielom Świąt Bożego Narodzenia, które zbliżają się wielkimi krokami. Znajdą w nim Państwo szeroką gamę oświetlenia dekoracyjnego, które swoją formą nawiązuje do odwiecznej tradycji. Już niebawem wypatrujcie nagłówka ze słowem Christmas!!!

 

Kolekcja lamp stołowych o nazwie Texas została zaprojektowana nie tylko z myślą o pokojach młodzieżowych i dziecięcych. Wykorzystanie niezwykle modnych w ostatnich czasach wzorów sprawia, że doskonale sprawdzą się one również jako element dekoracyjny w nowoczesnych pokojach dziennych i kuchniach lub lokalach użytkowych - salonach fryzjerskich, kosmetycznych, butikach. Różnokolorowe neony mają kształt jednorożca, flaminga, palmy i napisu “Love”. Nie ulega wątpliwości, że bez względu na styl aranżacji oraz rodzaj pomieszczenia lampy stołowe Texas będą stanowić centralny element dekoracyjny, który przyciągnie uwagę każdego z naszych gości. :)

 

Neony dekoracyjne Texas

https://www.magiaswiatel.pl/szukaj?szukaj=tak&fraza=texas 

 

 

Lampy stołowe z kolekcji Connor będą nie tylko oświetleniem Twoich wnętrz, ale również staną się ich największą ozdobą. Do naszej dyspozycji są oprawy w czterech charakterystycznych zestawieniach kolorystycznych: czarno-złotym, biało-chromowym, czarno-białym oraz czarno-fioletowym. Tekstylne klosze w kształcie otwartego walca zostały umieszczone na subtelnie rzeźbionej podstawie z wysokiej jakości metalu. Wszystkie warianty kolorystyczne lampy Connor zostały wyposażone w możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek typu LED oraz przewód zasilający o długości dwóch metrów, który pozwala umieścić oprawę w dowolnym miejscu (bez względu na rozmieszczenie gniazdek). Lampy Connor doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, sypialnia lub gabinet. Kolekcja w całości jest objęta dwuletnią gwarancją producenta.

 

Lampa stołowa Connor czarno-fioletowa

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-stolowa-connor-107370-markslojd-dekoracyjna-oprawa-w-nowoczesnym-stylu 

 

 

Lampa wisząca Arrow to podręcznikowy przykład oświetlenia dekoracyjnego w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Oprawę tworzą metalowe płytki w kształcie rombów. Jednolita barwa chromu znacznie ułatwia dopasowanie oprawy Arrow to aranżacji o zróżnicowanej kolorystyce. Lampa doskonale sprawdzi się w pokojach dziennych, sypialniach i biurach zaaranżowanych w nowoczesnym lub designerskim stylu. Produkt został wyposażony w regulację wysokości oraz możliwość zastosowania żarówek typu LED, które gwarantują wysoką jakość oświetlenia i znaczną oszczędność energii. Lampa wisząca Arrow również jest objęta gwarancją firmy Markslojd na okres dwóch lat.

 

Lampa wisząca Arrow

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-arrow-107368-markslojd-dekoracyjna-oprawa-w-kolorze-chromu 

 

 

Cage to oprawa, którą możemy zastosować zarówno w roli lampki stołowej, jak i kinkietu. Biały, szklany klosz w kształcie kuli został umieszczony w metalowej „klatce” w kolorze czarnym. Prosta, geometryczna forma oraz połączenie dwóch podstawowych barw znacznie ułatwiają dopasowanie tego produktu do aranżacji o zróżnicowanej kolorystyce i stylu. Z powodzeniem zastosujemy lampę Cage w pokoju dziennym lub sypialni, w których będzie nie tylko źródłem światła, ale również przyciągającą uwagę dekoracją o nietuzinkowym charakterze. 

 

Kinkiet / lampa stołowa Cage

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-stolowa-kinkiet-cage-107382-markslojd-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-czarnym 

 

 

Lampy ścienne Frame dostępne w dwóch wariantach wielkościowych (o wymiarach 41x33 i 71x53 centymetrów) to klasyczny przykład wielofunkcyjnego oświetlenia w nowoczesnym, minimalistycznym wydaniu. Oprawy nie tylko spełniają funkcję oświetlenia bocznego, ale również świetlnej dekoracji. Prostokątne oprawy zostały wyposażone w zintegrowane źródło światła typu LED, które emituje strumień świetlny na ścianę. We wnętrzu opraw możemy umieścić lub zdjęcie. Oprawy Frame doskonale sprawdzą się w pokojach dziennych, sypialniach i biurach zaaranżowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

 

Oprawy ścienne Frame

https://www.magiaswiatel.pl/szukaj?szukaj=tak&fraza=frame+markslojd

Polecane produkty
Zobacz wszystkie