Oświetlenie LED - lampy sufitowe

Oświetlenie LED - lampy sufitowe

Oprawy sufitowe to rodzaj oświetlenia, które sprawdza się w każdym wnętrzu. Ich przylegająca do powierzchni sufitu forma pozwala na oszczędność miejsca i jest dedykowana do pomieszczeń o niedużej wysokości. W dzisiejszych czasach oprawy sufitowe przyjmują najróżniejsze formy i zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale również walorami estetycznymi. W dzisiejszym artykule prezentujemy pięć wybranych opraw sufitowych, które wykorzystują źródła światła typu LED. Znajdziemy wśród nich kilka nowości, lampy dostępne w promocyjnych cenach oraz tak zwane “klasyki”, które od dłuższego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Technologia LED nie tylko daje nam gwarancję wysokiej jakości oświetlenia oraz oszczędności energii, ale również daje nam możliwość regulowania barwy i natężenia światła. Mamy nadzieję, że dzisiejszy tekst upewni naszych Czytelników, że warto postawić na oświetlenie LED. :)

Plafony Garage Ideal Lux - NOWOŚĆ

Aby możliwie w pełni odpowiadać na potrzeby wszystkich naszych Klientów stale aktualizujemy ofertę sklepu Magia Świateł. W ubiegłym tygodniu pojawiły się w nim najnowsze projekty marki Ideal Lux - między innymi niezwykle nowoczesna kolekcja Garage. Plafony Garage wyposażone są w cztery ledowe źródła światła o łącznej mocy 12W. Kwadratowe i okrągłe oprawy sufitowe dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym i białym. Minimalizm kolekcji Garage sprawia, że doskonale sprawdzi się ona w nowoczesnych i designerskich aranżacjach, bez względu na ich kolorystykę.

Plafon Garage PL4 Round Ideal Lux nowoczesna oprawa sufitowa

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-garage-pl4-round-ideal-lux-nowoczesna-oprawa-sufitowa

Plafon Twist MAXlight - NOWOŚĆ

Kolejna pozycja na naszej liście to również nowość, tym razem od firmy MAXlight. Plafon Twist zachwyca swoją nietuzinkową awangardową formą. Korpus stworzony z dekoracyjnie skręconego okręgu kryje w sobie zintegrowane źródło światła typu LED, emitujące strumień świetlny o ciepło białej barwie. Nie da się ukryć, że plafon Twist został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach, takich jak salon, sypialnia lub pokój młodzieżowym. Jednolicie czarna barwa oprawy podkreśla jej uniwersalny charakter.

Plafon Twist C0147 MAXlight nowoczesna oprawa sufitowa w kolorze czarnym

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-twist-c0147-maxlight-nowoczesna-oprawa-sufitowa-w-kolorze-czarnym

Lampa Twist dostępna jest również w wersji wiszącej:

https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-twist-p0333-maxlight-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-czarnym

Plafon Dalen Plus Gold Zuma Line - promocja

Dalen to najnowsza kolekcja znajdująca się w ofercie renomowanej polskiej firmy Zuma Line. W jej skład wchodzą nowoczesne plafony i lampy stołowe, które charakteryzuje nie tylko nowoczesna forma, ale także niezwykle przydatne rozwiązania technologiczne. Lampy sufitowe LED marki Dalen wyposażone są w system regulacji ilości światła oraz jego temperatury barwowej. Pozwala to na dokładne dopasowanie parametrów lampy do indywidualnych potrzeb użytkownika, które jak wiadomo mogą ulegać zmianom w zależności od pory dnia lub naszego nastroju. Zintegrowane źródła światła typu LED są aktualnie powszechnie stosowane - gwarantują wysoką jakość oświetlenia, a także znaczną oszczędność energii.

Plafon Dalen DL-2Z PLUS (GOLD) Zuma Line nowoczesna oprawa w kolorze złotym

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-dalen-dl-2z-plus-gold-zuma-line-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-zlotym

Plafon Collodi AZzardo

Nasza kolejna propozycja to połączenie klasycznego materiału - tkaniny, minimalistycznej formy i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Plafony Collodi należące do wyjątkowo bogatego portfolio marki AZzardo sprawdzą się w wielu wnętrzach. Okrągłe oprawy o średnicy czterdziestu ośmiu centymetrów dostępne są w dwóch kolorach - szarym i kremowym. Tak jak pozostałe lampy prezentowane w dzisiejszym artykule plafony Collodi posiadają zintegrowane źródło światła typu LED, a także są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Plafon Collodi 48 CCT AZ2717 AZzardo okrągła oprawa w nowoczesnym stylu

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-collodi-48-cct-az2717-azzardo-okragla-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

Plafon Neele SPOTLight Premium Collection

Jednym z wielu projektem polskiej marki SPOTlight, które wykorzystują technologię LED jest kolekcja o nazwie Neele. W jej skład wchodzą kwadratowe i prostokątne oprawy sufitowe dostępne w czterech wariantach kolorystycznych:

  • dębu olejowanego,

  • orzecha,

  • bieli,

  • brzozy.

Plafony wyposażone w dwa lub pięć modułów LED zachwycają swoją minimalistyczną stylistyką. Prosta, geometryczna forma oraz niezobowiązująca kolorystyka znacznie poszerzają możliwość zastosowania opraw sufitowych z kolekcji Neele. Doskonale sprawdzą się one w pomieszczeniach domowych, jak również w przestrzeni biurowej zaaranżowanych w stylu nowoczesnym lub design.

Plafon Neele 2130376 SPOTLight Premium Collection nowoczesna oprawa z drewna bukowego

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-neele-2130376-spotlight-premium-collection-nowoczesna-oprawa-z-drewna-bukowego 

 

 

 

Polecane produkty
Zobacz wszystkie