Oświetlenie nowoczesne - Amplex

Oświetlenie nowoczesne - Amplex

Zastanawiałeś się kiedyś czy istnieje jedna, uznawana przez wszystkich definicja nowoczesności? W końcu, to co dla nas jest przestarzałe, dla naszych dziadków jest sednem jest jej sednem. Pojęcie o niezwykle płynnej definicji, która zmienia się pod wpływem czasu zapewne nie raz przysporzyło nam trudności. Podobnie jak w innych dziedzinach życia również w kwestii oświetlenia “nowoczesność” ma nie jedno oblicze. Zarówno drewniane klasyki, jak i wielobarwne metalowe kolosy w pełni zasługują na miano nowoczesnych. Oferta firmy Amplex, którą chcemy Wam dzisiaj przybliżyć jest wypełniona po brzegi zróżnicowanymi formami, a których każda może być zaliczona do kategorii oświetlenia nowoczesnego. Przyjrzyj się naszym propozycjom, a już nigdy nie będziesz miał wątpliwości, czy oświetlenie w Twoim domu nadąża za zmieniającymi się trendami. :)

Minimalizm

Analizując różne źródła mówiące o stylu nowoczesnym zapewne najczęściej natrafiamy na słowa takie jaki “minimalizm”, “prostota”, “nieskomplikowany”. Przyznajemy, że jest to cecha, która opisuje dużą część lamp należących do tej kategorii. Przykładem może być lampa podłogowa z kolekcji Kavas. Oprawa składająca się jedynie z pionowej podstawy i dwóch kloszy w kształcie niewielkich walców dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych - czarno-złotym i biało-złotym. Takie zestawienia nie tylko doskonale komponują się z prostą formą, ale również dopasują się do aranżacji o właściwie każdej palecie barw.

Lampa podłogowa Kavos Amplex oprawa stojąca w stylu design
https://www.magiaswiatel.pl/lampa-podlogowa-kavos-amplex-oprawa-stojaca-w-stylu-design

Uniwersalne kolory

Powszechnie wiadomo, że to co uniwersalne jest również nowoczesne. Właśnie dlatego artykuły do aranżacji wnętrz są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych o wszechstronnym zastosowaniu. Biało-złota lampa stojąca Iva ma niezwykle szerokie zastosowanie nie tylko ze względu na swoją barwę, ale również budowę. Otwarty ruchomy klosz pozwala kierować strumień światła w odpowiednim kierunku, a wbudowany w podstawę włącznik zwiększa komfort użytkowania. Wróćmy jednak do kolorów! Jednolita biel podkreśla uniwersalność oprawy Iva, a złote detale nadają dekoracyjnego wyrazu. Nic dodać, nic ująć. :)

Lampa stołowa Iva Amplex dekoracyjna oprawa w nowoczesnym stylu
https://www.magiaswiatel.pl/lampa-stolowa-iva-amplex-dekoracyjna-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

Funkcjonalność

Mianem “funkcjonalnego” określamy przedmioty codziennego użytku, które dobrze wypełniają swoje zadania. Przykładem funkcjonalnego oświetlenia w nowoczesnym stylu bez wątpienia są plafony z kolekcji Husa. Mocowane do sufitu poziome listwy mogę być wyposażone różną ilość świateł (od 3 do 8). Nie tylko ich ilość, ale również możliwość poruszania stanowi o efektywności działania lamp sufitowych Husa. Zostały one zaprojektowana do oświetlenia niewysokich pomieszczeń o zróżnicowanym metrażu, jak również aranżacyjnych detali. Oczywiście - doskonale sprawdzają się w tej roli.

Plafon Husa różne modele Amplex podłużna oprawa w nowoczesnym stylu
https://www.magiaswiatel.pl/plafon-husa-rozne-modele-amplex-podluzna-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

Dekoracyjny sznyt

Na koniec chcielibyśmy podkreślić, że mimo prostoty, uniwersalności i stonowanych barw nowoczesne oświetlenie bardzo często pełni również funkcję dekoracji. W końcu artykuły 2w1 cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Firma Amplex proponuje w tym przypadku niezwykle oczywiste rozwiązanie. Lampy wiszące z serii Faro to połączenie geometrycznego kształtu z charakterystyczną barwą. Okrągłe, prostokątne i kwadratowe oprawy z kolorze złota będą przepięknie komponować się z dekoracyjnymi żarówkami, tworząc w ten sposób niepowtarzalną ozdobę Twoich wnętrz. :)

Lampa wisząca Faro 0553 Amplex okrągła oprawa w kolorze złotym
https://www.magiaswiatel.pl/lampa-wiszaca-faro-0553-amplex-okragla-oprawa-w-kolorze-zlotym

Polecane produkty
Zobacz wszystkie