Oświetlenie schodowe - poznaj nasze propozycje

Oświetlenie schodowe - poznaj nasze propozycje

Oświetlenie schodowe - poznaj nasze propozycje
Schody stanowią integralną część wielu mieszkań, ale często stają się zapomnianym elementem, który pełni przede wszystkim funkcję użytkową. Jednak schody mogą także zachwycać wyglądem. Odpowiednio dobrane oświetlenie podkreśla najlepsze cechy schodów. Specjalne lampy tworzą wyjątkową iluminację świetlną, która rozświetla każdy wieczór. Ponadto lampy schodowe zwiększają stopień bezpieczeństwa. Przy podświetlanych stopniach nie trzeba będzie się już bać nocnych wędrówek do łazienki. W naszym sklepie znalazły się rozmaite modele. Wiele osób ceni sobie wpuszczane oprawy schodowe oraz oprawy schodowe w formie punktów świetlnych usytuowanych nad stopniami. Grono zwolenników posiadają także niewielkie kinkiety schodowe. Za sprawą każdego z tych produktów można stworzyć jedyną w swoim rodzaju drogę świetlną, która stanie się piękną ozdobą domu. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy kilka naszych propozycji oświetlenia schodowego.


Tango LED Astro Lighting
Model Tango to doskonały przykład nowoczesnego oświetlania schodowego. Lampa posiada niewielki rozmiar, dzięki czemu subtelnie podkreśla walory pomieszczenia. Model znakomicie nadaje się do minimalistycznych i industrialnych mieszkań. Oprawa została wykonana z białego metalu. Lampa zapewnia dyskretny strumień światła, ale jednocześnie jest w stanie oświetlić ciągi komunikacyjne. Cechą szczególną modelu jest jego bardzo wysoki stopień ochrony IP, który wynosi aż 65. Dzięki temu oświetlenie doskonale się sprawdza również w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.


LEDPOINT round LED AQform
Tym razem reprezentantem oświetlenia schodowego stał się kinkiet od marki AQform. Produkt charakteryzuje się prostą i minimalistyczną formą, która po zachodzie słońca nabiera całkiem nowego wymiaru. Strumień światła wydobywa się spod okrągłego klosza, tworząc wyjątkowy efekt przywodzący na myśl łagodny blask księżyca. Delikatna poświata sprawia, że wnętrze wygląda na przytulne i pełne spokoju. Choć strumień światła jest subtelny, to jest w stanie skutecznie oświetlić schody. Kinkiet płasko przylega do ściany, a jego kolejnym atutem jest niezwykle łatwy proces montażu.


LESEL LED Elkim
Jedną z największych zalet tego modelu jest fakt, że jest on dostępny z różnymi barwami światła do wyboru: białą ciepłą, białą zimną, białą naturalną, czerwoną, niebieską i zieloną. To doskonały sposób na uzyskanie we wnętrzu pożądanej atmosfery. Kiedy chcemy, pomieszczenie może wyglądać na chłodne i eleganckie albo na niezwykle przytulne. Oprawa lampy powstała z aluminium wykończonego w kolorze srebrnym szczotkowanym. Produkt bez problemu oświetla ciągi komunikacyjne, a do tego za sprawą kolorowego światła stanowi niebanalną ozdobę.
Borgo Astro Lighting
Model Borgo można zaliczyć do nowoczesnego i minimalistycznego oświetlenia. Oprawa lampy powstała ze szczotkowanej stali. Produkt znakomicie nadaje się m.in. do podświetlania schodów i korytarzy. Lampa jest źródłem łagodnego rozproszonego światła, które wprowadza we wnętrzu wyjątkową atmosferę. Podobnie jak jeden z wyżej opisanych modeli, również lampa Borgo posiada wysoki stopień ochrony o wartości IP65. Sprawia to, że produkt doskonale się sprawdza nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.


Time Maxlight
Oczko stropowe Time charakteryzuje się m.in. subtelnym wyglądem oraz łatwością montażu. Kwadratowa oprawa bardzo dobrze komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi wnętrzami. Oczko powstało z metalu o białym wykończeniu. Produkt stanowi perfekcyjne źródło subtelnego rozproszonego światła. Już tak niewielki element jest w stanie całkiem odmienić charakter wnętrza, które wygląda na znacznie bardziej klimatyczne i przytulniejsze. Oczko pięknie się prezentuje jako pojedyncze źródło światła, ale znacznie częściej jest kupowane w zestawie, który ma za zadanie oświetlić cały ciąg komunikacyjny.
To zaledwie kilka spośród dziesiątek różnorodnych egzemplarzy, jakie można znaleźć w sklepie Magia Świateł. Mamy nadzieję, że tak jak nas, Państwa również urzekł któryś z opisanych wyżej modeli. Jeżeli jednak żadna z lamp nie przyczyniła się do szybszego bicia serca, zachęcamy do indywidualnych poszukiwań. Z pewnością uda się odnaleźć prawdziwą perełkę, która wniesie do życia odrobinę blasku.

 

 

Polecane produkty
Zobacz wszystkie