Prostota i wydajność - lampy techniczne AZzardo

Prostota i wydajność - lampy techniczne AZzardo

Wydawać się może, że wszelkie działania związane z projektowaniem oświetlenia zarówno powierzchni domowych, jak i biurowych, przerastają możliwości “przeciętnego obywatela”. Nic bardziej mylnego. Na rynku oświetleniowym dostępna jest cała gama lamp wchodzących w skład grupy nazywanej oświetleniem technicznym. Do naszej dyspozycji są spoty, oczka stropowe, niewielkie, geometryczne plafony oraz cała gama innych lamp, które znacznie ułatwiają stworzenie minimalistycznego oświetlenia o uniwersalnym charakterze. W dzisiejszym artykule Państwa szczególnej uwadze polecamy projekty firmy AZzardo.

 

Lampy AZzardo proponowane w tej kategorii możemy wykorzystać w najróżniejszych pomieszczeniach. Coraz częściej wyspecjalizowane oświetlenie techniczne o podwyższonym stopniu odporności na wnikanie ciał stałych oraz wody pojawiają się w elewacji domów i na podwórkach. Oświetlenie techniczne ma wiele zalet. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji z portfolio firmy AZzardo, które przekonają do siebie nawet najbardziej opornych i wymagających konsumentów. :)

 

 

Najbardziej popularny przykład oświetlenia technicznego są ruchome reflektory. W kolekcji Jerry znajdziemy oprawy wyposażone w jedno, dwa lub trzy źródła światła. Każdo z nich może być ustawione niezależnie od pozostałych co znacznie zwiększa komfort użytkownika i pozwala dopasować pracę lampy do jego indywidualnych potrzeb. Reflektory techniczne takie jak te z serii Jerry mogą być zastosowane zarówno jako plafony, jak i kinkiety, na przykład nad lustrem. Zmiana kąta padania strumienia światła pozwala nam dokładnie oświetlić domowe dzieła sztuki lub dekoracyjne detale architektoniczne. Oprawy z kolekcji Jerry dostępne są w dwóch uniwersalnych barwach - białym i czarnym, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do nowoczesnych aranżacji o rozmaitej kolorystyce.

 

Reflektor Jerry

https://www.magiaswiatel.pl/reflektor-jerry-1-led-gm4113-azzardo-ruchoma-oprawa-w-nowoczesnym-stylu

 

 

Niewielkie oprawy sufitowe, oczka stropowe lub oprawy wpustowe to oświetlenie o niezwykle szerokim zastosowaniu. Małe rozmiary oraz budowa przylegająca do powierzchni sufitu sprawiają, że oprawy tego typu doskonale sprawdzą się zarówno w dużych, jak i niewysokich pomieszczeniach, a ich subtelna, minimalistyczna stylistyka ułatwia dopasowanie do rozmaitych aranżacji. Bross to jedna z najbardziej licznych kolekcji z portfolio firmy AZzardo, która zalicza się właśnie do kategorii oświetlenia technicznego. Plafony Bross zostały wyposażone w jedno lud dwa ruchome źródła światła, umieszczone w oprawach o subtelnych, zaokrąglonych kształtach. Lampy te dostępne są aż w ośmiu wariantach kolorystycznych - białym, czarnym, chromowym, szarym, aluminiowym, biało-czarnym, biało-aluminiowym oraz czarno-aluminiowym. Podobnie jak inne produkty firmy AZzardo, plafony z kolekcji Bross zostały objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Plafon Bross

https://www.magiaswiatel.pl/plafon-bross-1-gm4100-bgr-azzardo-pojedyncza-oprawa-w-kolorze-szarym

 

 

Prostokątne oprawy Paco z jednym, dwoma lub trzema ruchomymi źródłami światła dostępne są w trzech stonowanych kolorach - białym, czarnym oraz aluminiowym. Maksymalnie uproszczona, geometryczna forma oraz paleta niezwykle uniwersalnych barw do wyboru ułatwiają wybór wariantu, który najlepiej sprawdzi się w wybranym przez nas wnętrzu. Downlighty Paco doskonale sprawdzą się w niewysokich wnętrzach o zróżnicowanym przeznaczeniu - od przedpokoju po nowoczesne biuro. Oprawy posiadają możliwość zastosowania żarówek typu LED, które gwarantują znaczną oszczędność energii. Kolekcja w całości została objęta dwuletnią gwarancją producenta.

Oczko  Paco

 

https://www.magiaswiatel.pl/oczko-stropowe-paco-3-gm2301-bk-azzardo-potrojna-oprawa-w-kolorze-czarnym

 

 

Adamo to seria oczek stropowych o wyjątkowo prostej, zaokrąglonej formie. Oprawy dostępne są w czterech kolorach - czarnym, białym, złotym oraz chromowanym. Dodatkowo do każdej z nich możemy dobrać pierścień, zwiększający wysokość oczka (do 2,5cm) również w czterech wyżej wymienionych wariantach kolorystycznych. Minimalistyczna forma oraz szeroka gama kombinacji kolorystycznych znacznie poszerza możliwości zastosowania oczek Adamo. Z powodzeniem zastosujemy je tak w pomieszczeniach domowych, na przykład w kuchni, przedpokoju, garderobie lub sypialni, jak i w nowoczesnej przestrzeni biurowej. Oprawy z tej kolekcji posiadają możliwość zastosowania energooszczędnych żarówek typu LED i zostały objęte gwarancją producenta na okres dwóch lat.

Oczko Adamo

https://www.magiaswiatel.pl/oczko-stropowe-adamo-midst-nc1825-m-g-azzardo-nowoczesna-oprawa-w-kolorze-zlotym

 

 

Simon to przykład oświetlenia technicznego w niezwykle efektownym, dekoracyjnym stylu. Kwadratowe i okrągłe oprawy wykonane z wysokiej jakości aluminium zostały wykończone w trzech kolorach - białym, czarnym i chromowanym. Każda z nich jest ozdobiona pierścieniem drobnych kryształków, które nadają im indywidualnego wyrazu. Dzięki takiej ozdobie, mimo niewielkiej i prostej formy, oprawy Simon stają się nie tylko źródłem światła, ale także subtelną dekoracją. Oczka z tej serii zostały stworzone z myślą o niewielkich, a przede wszystkim niewysokich pomieszczeniach domowych zaaranżowanych w minimalistycznym stylu. Nie zmienia to jednak faktu, że doskonale sprawdzą się w przestrzeni komercyjnej, na przykład w ekskluzywnym salonie urody lub sklepie jubilerskim.

Oczko SImon

https://www.magiaswiatel.pl/oczko-stropowe-simon-square-nc1767sq-w-wh-azzardo-dekoracyjna-oprawa-w-kolorze-bialym

Polecane produkty
Zobacz wszystkie