SPOTLight - Premium Collection

SPOTLight - Premium Collection

Marka SPOTLight jest już dobrze znana naszym Klientom. Jako jeden z wiodących polskich producentów oświetlenia cieszy się dużym zainteresowaniem na europejskim rynku. W ostatnich dniach na naszej stronie pojawiła się nowa zakładka w kategorii “Marki” - SPOTLight Premium Collection. Produkty, które się w niej znajdują dzielą się na trzy kategorie:

  • drewno,
  • szkło,
  • kryształ.

Oświetlenie wykonane z powyższych materiałów bez wątpienia zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Każda z lamp należących do Premium Collection to połączenie najnowszych technologii z wyjątkowymi projektami, które cieszą oko. W dzisiejszym artykule przedstawiamy reprezentantów Premium Collection. Mamy nadzieję, że staną się one inspiracją i dobrze zilustrują bogatą ofertę marki SPOTLight.

Grape - szklana nowoczesność

Lampy wiszące z kolekcji Grape bez wątpienia zaliczają się do oświetlenia dekoracyjnego. Oprawy o średnicy przeszło pięćdziesięciu centymetrów składają się z kilkunastu szklanych kul w kolorze srebrnym lub w wersji transparentnej. Wewnątrz powstałej w ten sposób nieregularnej bryły znajduje się miejsce na osiem żarówek na gwint E27, co umożliwia zastosowanie źródeł światła typu LED. Dużych rozmiarów nowoczesne lampy doskonale sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w lokalach użytkowych. Swoim blaskiem i formą uświetnią aranżacje pokoju dziennego, kuchni, salonu urody lub biura.


Finja - drewno w designerskim wydaniu

Finja to kolekcja lamp wiszących, podłogowych i stołowych, które zachwycają swoim minimalistycznym, aczkolwiek dekoracyjnym wyrazem. Na chromowanych, dębowych lub orzechowych podstawach i podsufitkach zamontowano materiałowe klosze o ciekawym, geometrycznym kształcie. Abażury lamp Finja dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych:

  • białym,
  • brązowym,
  • czarnym.

Stonowana kolorystyka oraz symetryczne kształty nadają całości wyjątkowo uniwersalnego charakteru. Lampy z kolekcji Finja doskonale sprawdzą się w roli oświetlenia dekoracyjnego w nowoczesnych i designerskich wnętrzach. Wykorzystując zarówno oprawy wiszące, podłogowe, jak i stołowe mamy możliwość zaaranżowania kompleksowego oświetlenie o jednakowej stylistyce. Takie rozwiązanie wprowadzi do naszych wnętrz poczucie ładu i porządku. Wszystkie lampy z serii Finja są przystosowane do użycia energooszczędnych żarówek typu LED i objęte gwarancją producenta na okres dwóch lat.

Vivca - najnowsze technologie w klasycznym stylu

Kolekcja Vivica składa się z okrągłych, prostokątnych i kwadratowych opraw wykonanych z najwyższej jakości drewna (bukowego lub dębowego). Seria stanowi połączenie klasycznego surowca z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Minimalistyczne plafony zostały wyposażone w moduły LED objęte aż pięcioletnią gwarancją producenta. Okrągłe i kwadratowe oprawy dostępne są również w wersji z funkcją regulowania temperatury barwowej światła (za pomocą pilota dołączonego do lampy). Takie rozwiązanie pozwala dopasować pracę oświetlenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Geometryczne kształty oraz stonowana kolorystyka (naturalny odcień drewna dębowego lub orzecha) nadają oprawom sufitowym Vivica uniwersalnego charakteru. Z powodzeniem zastosujemy je zarówno w pomieszczeniach domowych, jak również w przestrzeni biurowej.

Kolekcja plafonów Vivica

Euphoria - kryształowy luksus

Premium Collection to projekt renomowanej marki SPOTLight, który łączy w sobie ekskluzywne oświetlenie o nowoczesnej stylistyce. Drewniane, kryształowe, szklane i metalowe elementy tworzą niezwykle efektowne całości. W skład serii Euphoria wchodzą okrągłe i kwadratowe plafony wykonane z wysokiej jakości metalu w kolorze chromu oraz transparentnych kryształków. Długie na przeszło pół metra wisiorki szlachetnych kamieni (Euphoria Long) i symetrycznie rozłożone kryształowe sztabki (Euphoria Short) rozpraszają strumień świetlny i wprowadzają przyjemną atmosferę. Plafony z kolekcji Euphoria doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach domowych – na przykład  w pokoju dziennym lub sypialni, jak również w ekskluzywnych lokalach użytkowych. Kolekcja została w całości objęta gwarancją producenta na okres dwóch lat.​

Plafon Euphoria SPOTLight Premium Collection

Polecane produkty
Zobacz wszystkie