Żarówki | źródła światła

Żarówki klasyczne, żarówki LED| źródła światła

Odpowiednio dobrane źródła światła muszą stwarzać użytkownikowi dogodne, komfortowe warunki funkcjonowania o różnych porach dnia i przy wykonywaniu wielu czynności. Trzeba więc szczególnie zastanowić się, jakiego typu akcesoria oświetleniowe dobrać do danego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno żarówki klasyczne jak również żarówki LED. W przypadku tradycyjnych żarówek ich koszt jest zdecydowanie niższy, jednak ich żywotność jest zdecydowanie krótsza. Szacuje się, że żarówki ledowe świecą średnio 25 razy dłużej niż żarówki tradycyjne.

Rodzaje żarówek, podział ze względu na rodzaj gwintu

Wybór żarówek LED powoduje również mniejsze zużycie energii elektrycznej, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Energooszczędne żarówki mogą różnić się ze względu na rodzaj gwintu w nich zastosowanych. Do najpopularniejszych rodzajów na rynku zaliczymy:

  • E27 - najpopularniejszy gwint
  • E14
  • GU10
  • MR16
  • MR11
  • G4

Jest to konieczne, jeśli chcemy, by oświetlenie domu było również przyjazne dla naszego portfela i zdrowia. W przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań żarówki LED nie zawierają rtęci, dlatego określane są mianem bardziej ekologicznych. Żarówki LED mogą posiadać również różny kształt. Znajdziemy żarówki przypominające kule, świeczki, a także modele żarówek w stylu vinatge. Wybierając żarówkę musimy kierować się nie tylko jej kształtem, czy gwintem, ale również zwrócić uwagę na temperaturę światła. Barwa światła może być zimna, wyróżniamy również barwę neutralną jak również barwę ciepłą. Barwa zimna oddziałuje pobudzająco, wspomaga skupienie. Wykorzystywana w biurach, miejscach pracy np. (warsztatach), kuchniach i łazienkach. Jest wykorzystywana do podkreślenia ekspozycji. Barwa ciepła z kolei działa kojąco i relaksująco. Wybierana do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego.

Żarówka Idea LED 3W 4034 UMAGE

Rozmaite źródła światła, które znajdziemy w ofercie sklepu Magia Świateł są gwarancją efektywnego oświetlenia wybranych przez nas pomieszczeń, a także oszczędności energii. Dodatkowo niektóre z żarówek, na przykład firmy UMAGE lub Markslojd staną się drobną dekoracją. Wszystkie żarówki znajdujące się na naszej stronie mają wymagane atesty i certyfikaty, dlatego też można być pewnym ich wysokiej jakości i użyteczności. Żarówka LED, to produkt, który w krótkim czasie stał się niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Z powodzeniem niemal całkowicie wyparł tradycyjne żarówki. Są bezpieczne, ich cena, mimo że zdecydowanie wyższa niż klasycznych żarówek, przy uwzględnieniu ich żywotności jest zdecydowanie bardziej opłacalnym wyborem. Warto również przed zakupem sprawdzić czy współpraca ze ściemniaczem jest możliwa w przypadku konkretnego produktu. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz tysiące produktów oświetleniowych pochodzących od najlepszych producentów z Polski, ale również spoza jej granic.

Żarówka LED ES111 12W 120° GU10 960lm 3000K czarna OXYLED

Źródła światła - Żarówki ledowe i wiele więcej

Na rynku dostępne są setki rozmaitych wariantów źródeł światła. Różnią się one sposobem mocowania, barwą światła, mocą i rozmiarem dlatego nasi Klienci mają wyjątkową swobodę wyboru. W zależności od oświetlenia, jakie wybierzemy źródła światła mogą mieć charakter techniczny lub dekoracyjny. W naszej ofercie znajdują się zarówno dużych rozmiarów nowoczesne źródła światła, które doskonale sprawdzą się w oprawach technicznych, jak również dekoracyjne żarówki o ciekawych kształtach i kolorach. W dzisiejszych czasach żarówki to nie tylko element lampy, który emituje światło, ale również dekoracyjny detal. Przy wyborze źródeł światła należy pamiętać o wielu aspektach, takich jak dopasowanie barwy światła wszystkich żarówek czy ich mocy do wielkości pomieszczenia. Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie i wybierz ten dopasowany do Twoich potrzeb. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc przy podejmowaniu decyzji, które żarówki wybrać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Żarówka Azzardo LED 16W ES111 3000K