Aqform

Polska marka AQform (wcześniej Aquaform) oferuje designerskie i nowoczesne systemy oświetleniowe i lampy dekoracyjne. Przez dwadzieścia lat istnienia na rynku firma AQform zdołała zyskać doskonałą opinię i uznanie zadowolonych klientów. Sklep Magia Świateł od pewnego czasu cieszy się mianem autoryzowanego dystrubutora oświetlenia marki AQform.

Oświetlenie AQform wykorzystuje innowacyjne materiały i najnowsze technologie produkcji. Ich projekty to lampy ledowe, o korzystnej dla oczu barwie, których cenioną zaletą jest energooszczędność. Pozwala ona na znaczne zmniejszenie zużycia prądu i jest ukłonem w stronę ochrony środowiska naturalnego. Marka AQform znana jest ze swego designerskiego, awangardowego wzornictwa. Proste, surowe bryły geometryczne, stonowane chłodne barwy i zdecydowane formy to znak rozpoznawczy firmy. Lampy AQform to przedmioty o olbrzymiej sile wyrazu, zdecydowanym i jasno określonym stylu. Znajdziemy wśród nich nowoczesne lampy wiszące, minimalistycze kinkiety i plafony oraz oprawy wpuszczane. Oświetlenie AQform doskonale sprawdzi się we wnętrzach mieszkalnych, jako nowatorska dekoracja modernistycznie zaaranżowanych przestrzeni, ciesząc oko i tworząc interesującą atmosferę. Marka AQform specjalizuje się również w tworzeniu oświetlenia architektonicznego, siatek ledowych i oświetleń wystawowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki AQform, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że lampy te zauroczą Państwa swoją niebywałą siłą wyrazu i niekwestionowaną jakością wykonania.