Aqform

Polska marka Aqform oferuje designerskie i nowoczesne systemy oświetleniowe i lampy dekoracyjne. Przez dwadzieścia lat istnienia na rynku zdołała zyskać doskonałą opinię i uznanie zadowolonych klientów.

Oświetlenie Aqform wykorzystuje innowacyjne materiały i najnowsze technologie produkcji. Ich projekty to lampy ledowe, o korzystnej dla oczu barwie, których cenioną zaletą jest energooszczędność. Pozwala ona na znaczne zmniejszenie zużycia prądu i jest ukłonem w stronę ochrony środowiska naturalnego.

Marka Aqform znana jest ze swego designerskiego, awangardowego wzornictwa. Proste, surowe bryły geometryczne, stonowane chłodne barwy i zdecydowane formy to znak rozpoznawczy firmy. Aqform lampy to przedmioty o olbrzymiej sile wyrazu, zdecydowanym i jasno określonym stylu. Oświetlenia te doskonale sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych, jako nowatorska dekoracja modernistycznie zaaranżowanych przestrzeni, ciesząc oko i tworząc interesującą atmosferę.

Marka specjalizuje się również w tworzeniu oświetlenia architektonicznego, siatek ledowych i oświetleń wystawowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Aqform, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że lampy te zauroczą Państwa swoją niebywałą siłą wyrazu i niekwestionowaną jakością wykonania.