Łazienka

Oświetlenie łazienki

Oświetlenie do łazienki oferowane w naszym sklepie wykonane są z wysokiej klasy materiałów odpornych na wilgoć, odpowiednich do pomieszczeń szczególnie narażonych na niszczące działanie wody. Wśród lamp łazienkowych znajdą Państwo oświetlenie posiadające odpowiedni stopień ochrony (IP). Odpowiednio dobrane lampy do łazienki mogą nie tylko zwiększyć komfort korzystanie z niej, ale również ją optycznie powiększyć. Dobranie odpowiedniego źródła światła zależne jest od strefy w której ma zostać umieszczone. W łazienkach wyróżniamy najczęściej oświetlenie główne, wspomagane przez oświetlenie punktowe (np. spoty czy reflektory). Produkty, które Państwu proponujemy, prezentują bogactwo różnorodnych form i stylów – od oszczędnych i surowych, po efektowne lampy przestrzenne o fantazyjnych kształtach. Lampa sufitowa, lampy wiszące, lampy dekoracyjne, reflektory led a może oświetlenie lustra? W naszym sklepiej internetowym znajdziesz odpowiednie oświetlenie które idealnie sprawdzi się zarówno w małych łazienkach jak i obszernych pokojach kąpielowych. Wielkości łazienki mają ogromne znaczenie w doborze oświetlenia!

Lampy do łazienki

Lampy do łazienki mają za zadanie połączenie funkcji estetycznych z praktycznymi. Ich główną rolą jest zastąpienie, często niedostępnego, światła dziennego i odpowiednie rozjaśnienie przestrzeni, a także stworzenie wyjątkowej atmosfery sprzyjającej relaksowi i harmonii. Należy zwrócić uwagę przy wybierając źródło światła aby, tworzyło ono spójną całość z pozostałymi elementami wyposażenia w łazience. Doskonałym sposobem na oświetlenie łazienki jest zastosowanie oświetlenia strefowego. Niestety wymaga to posiadania odpowiednio dużej łazienki, by w całym pomieszczeniu stworzyć strefy o różnym przeznaczeniu. Oświetlenie dekoracyjne montowane w okolicy wanny czy prysznica będzie spełniało inną funkcje niż oświetlenie mające za zadanie oświetlić lustro gdzie wykonasz perfekcyjny makijaż. Oświetlenie strefowe, wykorzystywane jest najczęściej w okolicach lustra oraz miejsc które potrzebują dodatkowe oświetlenia. Dodatkowa ilość światła potrzebna w rozmaitych miejscach może być uzyskana przy pomocy oświetlenia punktowego. Przy wyborze ważne jest aby odpowiednio dobrać barwę światła, najczęśćiej w pomieszczeniach takich jak łazienka, wykorzystywana jest barwa zimna najbardziej zbliżona do naturalnego światła dziennego. Czasem również barwa neutralna jest jej uzupełnieniem.

Lampy sufitowe i ścienne do pomieszczeń o podniesionej wilgotności

Podłużne lampy łazienkowe nad lustro, operujące jasnym i żywym światłem, ułatwiają codzienne czynności higieniczne i wykonywanie makijażu. Są doskonałym wyborem uzupełniającym oświetlenie ogólne w łazience. Moga być montowane nad lustrem zapewniając równomierne oświetlenie, ułatwiające codzienne użytkowanie. Do oświetlenia kabiny prysznicowej najlepiej sprawdzą się lampy łazienkowe sufitowe w kształcie płaskich oczek stropowych, a odpowiedni nastrój do odprężającej kąpieli w wannie zapewni oryginalne oświetlenie łazienkowe w bardziej zróżnicowanych kształtach i wzorach. Należy pamiętać aby lampy posiadały odpowiednie stopnie ochrony przed wilgocią. Ciepły, delikatny blask przy pielęgnacji sprawi, że codzienne czynności w łazience nabiorą nowego, magicznego wymiaru i staną się odprężającym rytuałem.

oświetlenie łazienkowe - kinkiet

Interesującym rozwiązaniem są lampy łazienkowe wiszące, polecane szczególnie do dużych pomieszczeń. Z ich pomocą łatwo można stworzyć atmosferę luksusu czy delikatnej elegancji aranżując we własnej łazience okazały salon kąpielowy. Tego typu rodzaj lampy z powodzeniem mogą stać się oświetleniem głównym w pomieszczeniu. Lampa sufitowa to nie tylko designerskie rozwiązanie, ale również oryginalne główne źródło światła. Zachęcamy sprawdzić również oświetlenie LED, ktore zmniejszy nie tylko zużycie energii ale pozwoli również na szereg konfiguracji.

wiszące lampy do łazienki

ŁAZIENKOWE LAMPY W WIELU STYLACH - Rodzaje oświetlenia

W naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze modele i typy oświetlenia łazienkowego w każdym z tych rodzajów. Delikatne oczka halogenowe, wyjątkowe oprawy, fantazyjne plafony, lampy wiszące, spoty, kinkiety łazienkowe o klasycznym wyglądzie – wśród dziesiątek wzorów każdy znajdzie wyjątkowe egzemplarze, idealnie dopasowane do swoich wymagań i upodobań estetycznych. Wystarczy wybrać odpowiednie źródło światła, aby Twoje pomieszczenie nabrało wyjątkowego charakteru.

Dzięki bogatej ofercie elementów oświetlenia łazienki, różnorodności stylów, kształtów i wielkości lamp, możesz zaaranżować swoją łazienkę zgodnie ze swoją wizją! Pamiętaj, że odpowiednio dobrane oświetlenie znacznie ułatwia nam codzienne zabiegi kosmetyczne. Sprawi również że łazienka stanie się miejscem relaksu, gdzie stworzysz wyjątkową atmosferę! Ważne, by dobrać odpowiednie lampy oraz żarówki, które będą odpowiednio mocne i odporne na wilgoć. Nie można zapominać również o doborze odpowiedniej barwy światła. Naturalna barwa sprawdzi się do plafonu czy innego oświetlenia głównego. W przypadku strefy kąpielowej doskonale sprawdza się ciepła barwa, która ma właściwości relaksujące oraz uspokajające. W przypadku lustra, ważna jest precyzja podczas zabiegów higienicznych. Do doświetlenia lustra i jego okolic, sprawdzi się zimna barwa światła. Niezależnie czy wybierasz dodatkowe oświetlenie, chcesz zmienić już istniejące albo projektujesz dopiero łazienkę, to w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Najlepsi producenci, i najnowsze kolekcje w najlepszej cenie!

Lampy łazienkowe, lampy sufitowe i wiele innych

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i do odwiedzenia naszego showroomu, aby dać się zaskoczyć przygotowanej przez nas, wyjątkowo bogatej ofercie lamp łazienkowych.

Nasza obsługa klienta chętnie pomoże dobrać lampę oraz oświetlenie do łazienki. Zadbaj o swój komfort podczas kąpieli, nakładania makijażu czy codziennych czynności w pomieszczeniu. Sprawdź również naszego bloga, gdzie znajdują się porady specjalistów, oraz najnowsze aranżacje oświetleniowe łazienek! Serdecznie zapraszamy do kontaktu jeśli mają Państwo problem wybierając swoje oświetlenie łazienki.

stylowe lampy sufitowe