Taśmy LED

Nie raz wspominaliśmy już o tym, że zapotrzebowanie na oświetlenie w nowych formach rośnie z każdym dniem. Właśnie dlatego projektanci oświetlenia poświęcają długie godziny na obmyślanie nowych rozwiązań technologicznych. Owocem ich pracy są na przykład nowoczesne taśmy LED, które w ostatnich latach cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem naszych Klientów. W ofercie sklepu Magia Świateł znajdą Państwo taśmy LED do użytku wewnętrznego marki ZeXt, jak również taśmy LED od firmy Markslojd, które możemy zastosować na zewnątrz.

Taśma LED Garden 24 107294 Markslojd elastyczny pasek LED

Taśmy LED to oświetlenie o niezwykle szerokim spektrum zastosowań. Na terenie naszej posesji efektowanie oświetlą balustradę na balkonie lub ogrodową altanę. W naszych czterech kątach z powodzeniem wykorzystamy taśmy LED w roli oświetlenia dekoracyjnego. Doskonale podkreślą one detale architektoniczne lub nowoczesne meble. Ogromnym atutem taśm LED jest możliwość montażu właściwie w dowolny sposób. Dzięki temu możemy tworzyć ciekawe kompozycje świetlne.

Taśma LED 5 metrów 24W IP20 3000K ZeXt

Listwy LED

Oświetlenie dekoracyjne mogą przyjmować zróżnicowane formy. Jedną z najbardziej subtelnych, a jednocześnie efektownych są podłużne listwy LED. Najczęściej spotykamy je w roli podświetlenia sprzętów RTV, na przykład telewizora, szafek lub schodów. Linie kolorowego lub białego światła doskonale podkreślą elementy architektury zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ogromną zaletą niektórych modeli nowoczesnych listw LED jest możliwość zmiany ich parametrów, na przykład temperatury barwowej lub koloru światła. W ten sposób możemy dopasować pracę taśm LED do naszych indywidualnych potrzeb. Kolejną niepodważalną zaletą listew LED jest dowolność montażu. Ich niewielka szerokość i giętka budowa pozwalają dopasować ułożenie oświetlenia do kształtu ściany, szafki, półki lub podestu. Bez wątpienia jest to przykład nowoczesnego oświetlenia, które jest nie tylko funkcjonalne, ale również pełni rolę dekoracji. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty sklepu Magia Świateł!