Lampy ścienne | kinkiety

Dyskretnie podkreślone kształty wnętrz, pogłębiona kolorystyka i rozświetlone ściany, oraz atmosfera ekskluzywności i komfortu, to przepis na ciekawą i udaną aranżację przestrzeni mieszkalnej. W osiągnięciu tego celu niezastąpione okazują się kinkiety – mistrzowie kreacji oraz źródło natchnienia dekoratorów i architektów wnętrz. Dekoracyjny charakter proponowanych przez nas kinkietów wewnętrznych, który ujawnia się w wysmakowanej stylistyce oraz eleganckich, szlachetnych materiałach użytych do ich wykonania, powoduje, że lampy ścienne stanowią atrakcyjny i oryginalny dodatek do każdego wnętrza. Warto jednak pamiętać, że nowoczesne przestrzenie lubią lampy kinkiety o stonowanej, a nawet surowej linii - proste, wykorzystujące współczesne rozwiązania techniczne. W rustykalnym i klasycznym otoczeniu dobrze komponować się natomiast będą tradycyjnych kształtów kinkiety wewnętrzne - eleganckie i zarazem efektowne. Wówczas przestrzeń mieszkalna zapewni wygodę i funkcjonalność, zapewniając przy tym niezwykle ciekawe doznania estetyczne. Kinkiety to oświetlenie, które sprawdzi się w pomieszczeniach nie tylko o różnej stylistyce, lecz również o wielorakim przeznaczeniu. 

Kinkiet łazienkowy Zenit IP44 107495 Markslojd

Nowoczesne kinkiety w salonie

Kinkiety do salonu staną się ozdobą tworzącą nastrój i przyjazną atmosferę. Właśnie dlatego kinkiety wewnętrzne do salonu charakteryzują się nietuzinkową stylistyką i funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi. Lampy ścienne wewnętrzne wyposażone w ruchome wysięgniki doskonale sprawdzą się jako oświetlenie stolika kawowego, a jednocześnie umożliwią nam komfortową lekturą ulubionej książki na wygodnej kanapie. Niewielkie kinkiety do salonu dyskretnie wkomponują się w nowoczesne aranżacje i staną się dodatkowym źródłem światła.

Kinkiety w salonie wyznaczają poszczególne strefy, podkreślając ich atuty. Fajnie sprawdzą się w tej roli punktowe wersje tych lamp. Doświetlą obraz czy zaaranżowana wnękę. Planując posiadanie kinkietów do salonu, pamiętajmy, by dopasować je stylistycznie i kolorystycznie do lamp wiszących i już istniejącego oświetlenia. Tak stworzony zestaw będzie elegancką i atrakcyjną ozdobą każdego salonu.

Kinkiet szklany romb minimalistyczny MODERN GLASS Tube LED 230V ledowa oprawa ścienna Aqform

Kinkiety do sypialni

W wyciszeniu i przejściu w stan relaksu pomocne będą kinkiety do sypialni, które delikatnym, ciepłym światłem otulą nas gdy będziemy zapadać w sen. Lampy ścienne wewnętrzne mogą posłużyć nam za oświetlenie toaletki lub jako funkcjonalne lampki nocne. Przykładem może być kinkiet do sypialni z funkcją regulowania natężenia światła. Pozwoli on nam ustawić oświetlenie adekwatne do sytuacji, gdy potrzebujemy mocniejszego światła do czytania czy mniej natężonego do oglądania filmu. Design lamp bocznych powinien być spójny z wnętrzem, tak by je podkreślać, a nie zdominować. Kinkiety dobierane do sypialni muszą pasować do pozostałego oświetlenia w pomieszczeniu. Dostępne w naszej ofercie kinkiety pozwolą na dobranie odpowiedniego oświetlenia ściennego do każdego stylu. Niezależnie czy preferują Państwo minimalizm, klasykę czy nowoczesność.

Kinkiet łazienkowy

Dobrym wyborem są także kinkiety łazienkowe, eleganckie i nowoczesne, które sprawią, że czas kąpieli zyskuje nowy wymiar przyjemności. Wszystkie lampy i kinkiety łazienkowe dostępne w naszej ofercie zostały przystosowane do pracy w pomieszczeniu, w który wilgotność powietrza jest wysoka, a sama oprawa narażona jest na bezpośredni kontakt kroplami wody. Kinkiet łazienkowy doskonale sprawdzi się jako oświetlenie lustra lub dodatkowe źródło światła w łazienkach o dużej powierzchni lub skomplikowanej budowie. Sięgając po oświetlenie ścienne wewnętrzne, dostępne w naszej ofercie zapewniają sobie Państwo komfort użytkowania, estetyczną przyjemność i najwyższą jakość.

Kinkiet do kuchni

Do czynności wykonywanych w kuchni pomocne będzie dodatkowe oświetlenie ścienne. Pozwoli ono nam na doświetlenie stref istotnych przy codziennych pracach, a całemu wnętrzu nada charakteru. Nie muszą one pełnić jedynie praktycznego aspektu, mogą być świetną ozdobą naszej kuchni. W zależności od stylu wnętrza dobierzmy odpowiedni kinkiet i tak na przykład w pomieszczeniu w stylu nowoczesnym dobrze sprawdzi się kinkiet w nietypowym kształcie lub nietypowej formie, a lampa wykonana z metalu dopasuje się do stylu industrialnego. Do dość modnych obecnie wnętrz w stylu skandynawskim wybierzmy kinkiety inspirowane naturą z neutralnymi kolorami. W każdym rodzaju wnętrz kinkiety ścienne do kuchni przyciągną wzrok i będą się prezentować bardzo oryginalnie.

Rock_W0488-01A-B5AC_Zuma_Line