Lampy nad obrazy | galerie

Obrazy i zdjęcia to najbardziej tradycyjne motywy w aranżacji wnętrz. Jednak, aby nie straciły swego uroku, konieczne jest dobre ich oświetlenie. Na znaczeniu zyskuje wówczas wyjątkowy styl i charakter dekoracji, a przestrzeń mieszkalna otrzymuje zdecydowany akcent, który ożywia ją i wnosi nową energię. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy bogate spektrum nietuzinkowych galeryjek i lamp nad obrazy. Ich unikalny, charakterystyczny kształt idealnie dopasowuje się do podświetlanych przedmiotów. Uwypukla ich prawdziwe piękno oraz buduje nastrój. Gustowne - tradycyjne oraz nowoczesne kształty oferowanych przez nas lamp ściennych to wyjątkowe połączenie mistrzowskiego kunsztu, nowoczesnej technologii i ponadczasowego designu. Połączenie tych cech sprawia, że kinkiety i lampy nad obrazy stanowią nie tylko praktyczne oświetlenie, ale także stają się oryginalną ozdobą wnętrza.

Kinkiet Bow AP36 137599 Ideal Lux oprawa nad lustro w kolorze białym

Stwarzają idealne warunki do relaksu, kreując atmosferę dyskretnego luksusu i smaku. Ich bryły wykonane są z eleganckich metali o zróżnicowanej kolorystyce. Sama konstrukcja zaś opraw i kinkietów nad obrazy pozostaje dwojaka - umieszczona na krótkim ramieniu przytwierdzonym do podstawy lub też pozbawiona ww wysięgnika, przylegająca ściśle do płaskiej podstawy montowanej do ściany. To dwojakie rozwiązanie kwestii praktycznej oraz atrakcyjność wizualna powodują, że nasze lampy nad obrazy i galeryjki cieszą się dużą popularnością i stanowią niewyczerpane źródło inspiracji dla dekoratorów i architektów wnętrz.

Kinkiet Apliques de cuadro A-1000 Pujol Iluminacion klasyczna oprawa nad obraz

Kinkiety nad obrazy

Kinkiety nad obraz dostępne w ofercie sklepu Magia Świateł prezentują rozmaite style i rozwiązania technologiczne. Znajdziemy wśród nich zarówno klasyczne oprawy ścienne w odcieniach brązu, złota i mosiądzu, jak również nowoczesne formy, które charakteryzują się prostotą linii i stonowaną kolorystyką. Podłużne kinkiety nad obraz najczęściej wykorzystują świetlówki lub zintegrowane panele LED, które najbardziej efektownie oświetlają powierzchnię obrazów i plakatów. W zależności od aranżacji naszego wnętrza i tego, co lampa ma oświetlić możemy wybrać model klasyczny lub z ruchomym wysięgnikiem. Drugie rozwiązanie pozwala nam dostosować kąt padania strumienia światła do wielkości i struktury oświetlanego obiektu. Na stronie Magia Świateł znajdziemy również punktowe kinkiety nad obraz, które są wyposażone na w klosz o kształce walca. Ich nowoczesny design idealnie dopasuje się do aranżacji biur i lokali użytkowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu Magia Świateł!

 

inkiet nad obrazy Lore 624A-L0103A-35 LED Exo