Reflektory na szynoprzewody

Ruchome reflektory to jedno z najbardziej funkcjonalnych źródeł światła. Możliwość zmiany ich ustawienia pozwala efektywniej oświetlić wybrane przez nas powierzchnie i obiekty. Reflektory mogą przyjmować dwie formy - mocowane do powierzchni sufitu lub do szynoprzewodu. Reflektory na szynoprzewody często spotykamy w sklepach, restauracjach, ale także w pomieszczeniach domowych. Kilka reflektorów przymocowanych do szynoprzewodu doskonale sprawdzą się jako oświetlenie w kuchni lub biurze. Ogromnym atutem reflektorów na szynoprzewody jest możliwość zmiany ustawienia nie tylko źródła światła, ale również poszczególnych reflektorów względem siebie.

Reflektor do szynoprzewodu Aspen 2 T008A2Th101 Cleoni oprawa kierunkowa w kolorze aluminium

W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziemy reflektory na szynoprzewody wiodących producentów oświetlenia technicznego. Marki takie jakie Dobac LED, Labra czy AQform projektują wysokiej jakości reflektory na szynoprzewody z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych - na przykład źródeł światła typu LED. Reflektory na szynoprzewody zaliczne są do oświetlenia technicznego, nie wyklucza to jednak dekoracyjnych form, które dodatkowo staną się efektownym elementem aranżacji. W naszej ofercie znajdą Państwo proste reflektory z kształcie walca, kopuły lub sześcianu, jak również oprawy umieszczone  na wysięgnikach o różnej długości.

Reflektor do szynoprzewodu Akadi II Amplex minimalistyczna oprawa w nowoczesnym stylu

Szynoprzewody oświetleniowe

Oświetlenie skomponowane z szynoprzewodów i ruchomych reflektorów to niezwykle wygodnie rozwiązanie. Szynoprzewody oświetleniowe dają nam możliwość nie tylko zmiany kąta padania strumienia światła, ale również przesuwania całych reflektorów. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w biurach, lokalach użytkowych i kuchniach, gdzie często potrzebujemy większej ilości światła w różnych miejscach. Szynoprzewody oświetleniowe to również świetny sposób na oświetlenie dekoracji ściennych, detali architektonicznych lub aranżacyjnych. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb szynowprzewody mogą być wpuszczane w sufit, montowane na jego powierzchni lub podwieszane na specjalnych linkach montażowych. Szeroka gama szynoprzewodów oświetleniowych dostępnych w ofercie sklepu Magia Świateł cieszy się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Wysoka jakość, nowoczesny design i komfort użytkowania sprawiają, że szynoprzewody coraz częściej znajdują swoje miejsce w Waszych domach. Jeśli poszukujesz nowoczesnego i funkcjonalnego oświetlenia zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!

Reflektor do szynoprzewodu Juvenis AC 20W 3000K minimalistyczna oprawa regulowana Dobac