Wentylatory sufitowe

Na gorące letnie dni i zimne jesienne wieczory proponujemy Państwu szeroki wybór oryginalnych wentylatorów sufitowych połączonych z lampą. I jeśli myślą Państwo, że oświetlenie to nie może być atrakcyjne wizualnie, nic bardziej mylnego. Wystarczy spojrzeć na nowoczesne wentylatory sufitowe prezentowane w naszym sklepie, by przekonać się, jak wiele wdzięku i stylu ukazują ich sylwetki. Trzy- lub pięciopłatowe wentylatory sufitowe to prawdziwy popis kunsztu i fantazji projektantów. Delikatne, ażurowe pióra w kilku kolorach lub solidne, o prostej linii łopatki to tylko nieliczne propozycje spośród bogatej palety naszych wentylatorów sufitowych.

Wentylator sufitowy Aero 117131 Fantasia

W zależności od stylistyki pomieszczenia, które pragną Państwo wyposażyć w wentylator, do wyboru pozostają klasyczne wersje lub nowoczesne, o prostej linii i kroju. Należy jednak podkreślić, że wentylatory sufitowe aspekt wizualny łączą z praktycznym. W lecie dostarczają miłego chłodu, w zimie zaś ogrzewają powietrze, wprowadzając we wnętrzu przyjemną atmosferę. Niektóre egzemplarze wentylatorów sufitowych posiadają dodatkowy pociągany wyłącznik, który znacznie ułatwia obsługę wentylatora. Urządzenia świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i przestrzeni komercyjnej - biurach, sklepach czy restauracjach.

Wentylator sufitowy Phoenix 1070mm 114062 Fantasia

 

Wiatraki sufitowe

Nowoczesne wiatraki sufitowe bardzo często są wyposażone w źródło światła, dzięki czemu dodatkowo pełnią funkcję oświetlenia. Nie ulega wątpliwości, że znacznie podnosi to walory użytkowe wiatraków firmy Fantasia. W ofercie tego producenta znajdziemy zarówno nowoczesne i designerskie formy, jak i klasyczne wiatraki sufitowe wykorzystujące dekoracyjne materiały - na przykład drewno. Każdy z nich jest wyjątkowy, dzięki czemu nada naszym pomieszczeniom niepowtarzalnego wyglądu. Dla zwiększenia komfortu użytkowników do nowoczesnych wiatraków sufitowych można dopasować pilot, który pozwala łatwo i wygodnie zmieniać prędkość i kierunek obrotu łopatek lub uruchamiać źródło światła. Czy jest coś przyjemniejszego w upalne dni niż odpoczynek przy mrożonej kawie w lekkim podmuchu wiatraka sufitowego? Zapoznaj się z naszą ofertą wiatraków sufitowych Fantasia, wybierz model odpowiedni dla siebie i zapewnij sobie komfort w nowoczesnym stylu.

Wentylator sufitowy Spinnaker 1320mm 114802 Fantasia