Lampy sufitowe | plafony

Plafony

Przestronne podmiejskie rezydencje czy nowoczesne i designerskie apartamenty – niezależnie od rodzaju i charakteru, domy posiadają dusze, które tworzy indywidualne, prywatne oświetlenie. Odpowiednio dobrane, czyni przestrzeń przytulną i kojącą, albo żywą i energetyczną. O tym decydują Państwo – właściciele, aranżujący  i zamieszkujący swoje domy. W dobie bogatego wyboru rozmaitych typów lamp warto w sposób przemyślany ozdobić nimi wnętrza. Wciąż najbardziej popularnym oświetleniem są lampy sufitowe. Wśród rozmaitych jego typów w naszym sklepie odnajdą Państwo plafony, reflektory, wielopunktowe lampy techniczne oraz oświetlenie w formie podłużnych paneli, ściśle przylegające do płaszczyzny sufitu. Tak szeroki wybór sprawia, że pomieszczenie może zyskać odrębny charakter w zależności od jego przeznaczenia.

Pavia AZ2632 Azzardo

Gabinety i pokoje do pracy z pewnością polubią reflektory oraz nowoczesne wzory – funkcjonalne i wygodne w użyciu. Reprezentacyjne wnętrza salonów ozdobią zaś eleganckie plafony w stylu glamour. Zastosowanie w nich połyskującego oświetlenia sprawi, że lampy sufitowe do salonu odgrywać będą rolę głównego elementu dekoracyjnego. Interesujące są także plafony kryształowe, które docenią wielbiciele stylu klasycznego, pełnego przepychu i elegancji. W korytarzach i innych ciągach komunikacyjnych dobrze odnajdą się niewielkie, klasyczne plafony, których uniwersalny design doskonale harmonizuje się z wystrojem wnętrza. Lampa sufitowa wówczas pełni przede wszystkim funkcję gwaranta bezpieczeństwa i zapewnia wygodę poruszania. Nie mniejsze znaczenie mają lampy sufitowe kuchenne. Warto zadbać, aby miejsce to były pięknie oświetlone, dzięki czemu atmosfera stanie się przyjazna i pełna ciepłej bliskości. Zachęcamy Państwa do zainspirowania się naszymi propozycjami lamp sufitowych i stworzenia przestrzeni idealnej, w której każdy będzie czuł się wspaniale.

Aggeo_P15103-1CL-D45_Zuma_Line

Plafony do salonu, kuchni i łazienki

Plafony do salonu mogą przyjmować najróżniejsze formy. Dużych rozmiarów oprawy o wyrazistych barwach i ciekawych kształtach będą dodatkowo pełnić funkcję przyciągającej uwagę dekoracji. Plafony LED w niewysokim salonie efektywnie zastąpią dużych rozmiarów lampy wiszące lub żyrandole. Plafony do łazienki od lamp do pozostałych pomieszczeń domowych odróżnia podwyższony stopień odporności na wnikanie ciał stałych i wilgoci. W połączeniu z odpowiednią szczelnością opraw gwarantuje to ochronę przed szkodliwym działaniem kropel wody i podwyższonej wilgotności powietrza. Minimalistyczne plafony doskonale komponują się z nieskomplikowaną aranżacją nowoczesnych łazienek. Plafony do sypialni również stanowią oddzielną grupę wyspecjalizowanego oświetlenia. W tym wnętrzu przydatna jest funkcja regulowania natężenia oraz barwy światła. Pozwala ona na dopasowanie pracy oświetlenia do naszego samopoczucia, pory dnia oraz indywidualnych potrzeb użytkownika. Kuchnia jest miejscem, w którym tętni rodzinne życie. Plafony do kuchni uświetnią swoim blaskiem długie rozmowy przy porannej kawie i wspólne posiłki.

Javier_MX17076-1A_Italux