Listwy sufitowe

Listwy sufitowe

Dające przepiękny efekt iluminacyjny listwy sufitowe idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Dostępne w przeróżnych kolorach, wzorach i rozmiarach, różnią się stylistyką i formą. Dzięki temu mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie oświetlenie sufitowe, które idealnie wpasuje się w Państwa gusta i pomysł na aranżację przestrzeni. Listwy i plafony sufitowe doskonale sprawdzą się w niższych pomieszczeniach, w których żyrandol mógłby być niezbyt korzystnym rozwiązaniem. Pozwoli to na oryginalne, funkcjonalne i estetyczne oświetlenie nie tylko części mieszkalnych, lecz również pomieszczeń, które często są pod tym względem traktowane bez należytej staranności, takich jak garaże, poddasza czy piwnice.

 

Listwa sufitowa Ring 6L SL.0334 Sollux czarna oprawa w nowoczesnym stylu

 

Listwy  sufitowe są zaprojektowane tak, aby światło docierało do każdego fragmentu pomieszczenia w sposób równomierny, dzięki czemu oświetlenie sufitowe tego typu jest w pełni funkcjonalne. Szeroki wybór oferowanych w naszym sklepie plafonów, listew sufitowych, oczek stropowych i innych modeli oświetlenia pozwoli na dobór wzoru, który idealnie spełni wymagania praktyczne i doda uroku wnętrzom.

Plafon Orinoko 1173 Argon nowoczesna oprawa w kolorze białym

Lampy na listwie

Lampy na listwie uświetniają portfolio właściwie każdego producenta oświetlenia, dlatego wybór jest naprawde duży. W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziecie lampy na listwie do pokoju dziecięcego, w których klosze mają formę piłek do gry, ekskluzywne oprawy w odcieniach złota, miedzi i chromu, jak również dekoracyjne lampy z ażurowymi kloszami. Taka różnorodność sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Większość lamp na listwie jest wyposażona w ruchome źródła światła co pozwala nam zmieniać kierunek i kąt padania strumienia światła, tym samym znacznie zwiększając komfort ich użytkowania. Podobnie jak plafony lampy na listwach, które mają formę przylegającą do powierzchni sufitu są doskonałym rozwiązaniem do niewysokich pomieszczeń. Listwy sufitowe znajdą zastosowanie jako główne źródło światła w pokoju dziennym, nad stołem w jadalni lub kuchenną wyspą. Podobnie jak inne lampy, listwy mogą posiadać zintegrowane źródła światła typu LED lub wykorzystywać standardowe żarówki.

Listwa sufitowa Megan 2743404 SPOTLight