Koszty wysyłki

Szanowni Klienci,

Produkty zamówione w naszym sklepie są ostrożnie pakowane, aby dotarły do Państwa szybko i bezpiecznie. Przy zakupie jednego lub kilku produktów koszt transportu jest zryczałtowany. Poniżej znajdą Państwo tabelę z kosztami wysyłki, które różnią się w zależności od kwoty zakupu oraz od rodzaju płatności za Państwa zamówienie.

WYSYŁKA KRAJOWA

Kwota zamówienia Przelew bankowy

Płatność online

Pobranie
Poniżej   299 PLN     15 PLN  15 PLN 15 PLN
Powyżej  299 PLN      0 PLN    0PLN 0 PLN

 

Przy zamówieniach powyżej 299 PLN i płatności przelewem bankowym, płatnością online lub kartą kredytową oraz płatność za pobraniem u kuriera wysyłka jest DARMOWA.

Wysyłamy również do Państw Uni Europejskiej

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA (INTERNATIONAL SHIPMENT)

Kraj  Koszt wysyłki
Austria 99 PLN
Belgia 99 PLN
Bułgaria 99 PLN
Czechy 99 PLN
Dania 99 PLN
Estonia 99 PLN
Finlandia 99 PLN
Francja 99 PLN
Holandia 99 PLN
Litwa 99 PLN
Luksemburg 99 PLN
Łotwa 99 PLN
Niemcy 99 PLN
Rumunia 99 PLN
Słowacja 99 PLN
Słowenia 99 PLN
Szwecja 99 PLN
Węgry 99 PLN
Wielka Brytania 99 PLN
Irlandia Północna 99 PLN
Włochy 99 PLN
Chorwacja 99 PLN
Grecja 99 PLN
Hiszpania 99 PLN
Irlandia 99 PLN
Portugalia 99 PLN
   
   
   

Możliwa jest wysyłka do innych krajów spoza listy, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z obsługą klienta sklepu MagiaSwiatel.pl  mail: biuro@artemodo.pl

Paczek za pobraniem (COD) nie wysyłamy za granice.


KURIER DPD
Wysyłka towaru jest realizowana za pośrednictwem Firmy kurierskiej DPD.
Informacja o wysyłce z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego jest przesyłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu maila z informacją, że status zamówienia zmienił się na "Wysłane", dostawy należy spodziewać się następnego dnia. Wpisując numer listu przewozowego na stronie DPD można sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się Państwa paczka.

Wyjątkowo, ze względu na bezpieczeństwo Państwa produktów, firma Artemodo zastrzega sobie możliwość wysyłki towaru inną  firmą kurierską, zapewniającą standard co najmniej tak wysoki jak DPD.

Każda paczka wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD i jest ubezpieczona do wartości zamówienia. Do wszystkich zamówień dołączamy dowód zakupu - paragon, fakturę VAT lub fakturę imienną.

UWAGA:
Paczek za pobraniem (COD) nie wysyłamy za granicę.
Firma Artemodo zastrzega sobie prawo do zmian cenników przesyłek.

Wyjątkiem dostawy przy płatności pobraniowej są lustra ich koszt przy przesyłce pobraniowej wynosi 60 zł . Jest to towar szczególnie delikatny, a jego transport kosztowny. Oferujemy darmową dostawę również tych produktów, natomiast ze względu na bezpieczeństwo towaru ograniczony jest on do płatności przelewowej lub online.