Koszty wysyłki

Szanowni Klienci,

wszystkie artykuły w sklepie Magia Świateł są uważnie pakowane, aby otrzymali je Państwo nie tylko szybko szybko, ale też bezpiecznie. Koszt transportu zarówno przy zakupie jednego, jak i kilku produktów jest zryczałtowany. W tabeli poniżej znajdą Państwo koszty wysyłki, które zmieniają się w zależności od wartości zamówienia oraz wybranego przez Państwa sposobu płatności.

WYSYŁKA KRAJOWA

Kwota zamówienia Przelew bankowy

Płatność online

    Pobranie    
Poniżej   299 PLN     19 PLN  19 PLN 19 PLN
Powyżej  299 PLN      0 PLN    0 PLN 0 PLN

 

Przy zamówieniach, których wartość przekracza 299 PLN, a zapłata wykonana jest przelewem bankowym, płatnością online lub kartą kredytową oraz płatności za pobraniem u kuriera wysyłka jest DARMOWA.

Oferujemy także wysyłkę do Państw Unii Europejskiej.

 

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA  (INTERNATIONAL SHIPMENT)  149,00 PLN

 

Wysyłka możliwa jest również do innych krajów spoza powyższej listy. W takim przypadku prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z działem obsługi Klienta sklepu MagiaSwiatel.pl mail: biuro@artemodo.pl

Paczek za pobraniem (COD) nie wysyłamy za granice.


KURIER
Wysyłka towarów zakupionych w naszym sklepie jest realizowana za pośrednictwem Firmy kurierskiej.
Szczegółowe informacje o wysyłce towaru z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego są przesyłane do każdego Klienta drogą mailową. Dostawy należy spodziewać się dzień po otrzymaniu inforamacji, że status zamówienia został zmieniony na "Wysłane". 

Z uwagi na bezpieczeństwo zamówionych przez Państwa produktów, firma Artemodo zastrzega sobie prawo do wysyłki towaru inną  firmą kurierską.

Każda wysyłana paczka za pośrednictwem firmy kurierskiej jest ubezpieczona do wartości zamówienia. Do każdego wysyłanego zamówienia dołączamy dowód zakupu - paragon, fakturę VAT lub fakturę imienną.

UWAGA:
Paczek za pobraniem (COD) nie wysyłamy za granicę.
Firma Artemodo zastrzega sobie prawo do zmian cenników przesyłek.

Wyjątkiem dostawy przy płatności pobraniowej są lustra. Koszt ich wysyłki przy przesyłce pobraniowej wynosi 60zł. Lustra to produkt szczególnie delikatny, a jego transport jest kosztowny. Oferujemy także darmową dostawę tych produktów, jednak z uwagi na ich bezpieczeństwo jest on ograniczony do płatności przelewowej lub online.