Lampy podłogowe

Lampy stojące to elegancki i funkcjonalny dodatek do każdego wnętrza. Idealnie wkomponowują się w przestrzeń, modelując ją i zapewniając komfortowe warunki do relaksu po długim i męczącym dniu. Lampy podłogowe kreują we wnętrzu przyjemny nastrój, stanowiąc uzupełnienie oświetlenia centralnego. Bardzo często oświetlenie podłogowe wykorzystywane są do rozjaśnienia ulubionej strefy salonu czy innego pomieszczenia, gdzie ich specjalna konstrukcja - niejednokrotnie składająca się z długiego, wygiętego ramienia - doskonale dopasowuje się do warunków przestrzeni, otulając ją ciepłym i rozproszony światłem. A nie od dziś wiadomo, że sprzyja ono wypoczynkowi i miłemu odprężeniu, przy ciekawej książce, zabawie czy rozmowie. Niebagatelną zaletą lamp podłogowych nowoczesnych jest także ich mobilny charakter. Dzięki lekkiej zazwyczaj konstrukcji, możliwe jest przenoszenie ich z miejsca na miejsce tak, aby zaspokoić potrzeby. W jednej chwili mogą rozjaśniać przestrzeń wokół ulubionego fotela, by za moment oświetlać jadalniany stół.

Lampa podłogowa Energy TS-065909F Zuma Line czarna oprawa w stylu design

Lampy stojące podłogowe przydatne są również w domowym biurze czy warsztacie – dzięki łatwemu dostosowywaniu kierunku i odległości strumienia światła, doskonale sprawdzają się przy pisaniu, czytaniu czy precyzyjnych pracach manualnych. Warto przy tym pamiętać, że także stylistyka nowoczesnych lamp podłogowych zasługuje na uwagę. Spośród produktów oferowanych przez nasz sklep mogą Państwo wybierać lampy podłogowe stojące o klasycznym, niezwykle eleganckim wzornictwie, lub też na wskroś nowoczesne egzemplarze, cechujące się prostotą i minimalizmem. Do ich budowy wykorzystano szkło, drewno, metal i tworzywa sztuczne - materiały, które doskonale podkreślają osobowość i styl oświetlenia, zarazem nadając wnętrzu charakteru. Lampy stojące podłogowe, które Państwu prezentujemy to egzemplarze unikatowe, stworzone z pasją i miłością do piękna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru lampy podłogowej, która Państwa zachwyci.

Lampa podłogowa Jamie 107531 Markslojd designerska efektowna oprawa stojąca

Lampy stojące

Lampy podłogowe nowoczesne znajdą zastosowanie właściwie w każdym wnętrzu. Lampa podłogowa LED jest aktualnie najczęściej wybieranym oświetleniem do pokoi dziennych, biur i sypialni. Lampy stojące do salonu pełnią jednocześnie funkcję oświetlenia i przyciągającej wzrok dekoracji. W tym wnętrzu doskonale sprawdzą się włoskie lampy renomowanych marek takich jak firma Ideal Lux. Lampy podłogowe do salonu projektu marki Ideal Lux bardzo często, mają formę mały dzieł sztuki. Drugą kategorią oświetlenia do salonu są lampy stojące LED do salonu, które stanowią dodatkowe źródło światła wysokiej jakości. Lampy stojące mogą pełnić przeróżne funkcje. Lampy podłogowe do czytania to świetna propozycja dla moli książkowych. W salonie, czy w sypialni - lampa podłogowa do czytania zapewni Ci pełen komfort i efektywne oświetlenie. Nowoczesna lampa podłogowa charakteryzuje się nie tylko wyjątkowa stylistyka, ale również wysoka jakość wykonania i zaawansowane rozwiązania technologiczne. A to wszystko specjalnie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Lampa podłogowa Pies P-740 Pujol Iluminacion dekoracyjna oprawa w nowoczesnym stylu