Formy płatnosci


Dokładamy wszelkich starań  aby zakupy w naszym sklepie  były proste i wygodne, a cały proces był intuicyjny. Dokonywanie płatności wcale nie musi być nieprzyjemne i skomplikowane.

Do Państwa dyspozycji są następujące formy płatności

1. Przelew
Dla klientów którzy preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce stacjonarnej banku lub poczty. Po zrealizowanym zamówieniu, klient otrzymuje drogą mailową numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę .W chwili zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia lub imię i nazwisko (dostępny w mailu potwierdzającym zakup).

Dane do przelewu:
Artemodo
ul. Choiny 9C
20-816 Lublin
Nr konta: ALIOR Bank 98 2490 0005 0000 4600 3807 0095

Informacja dla Klientów dokonujących płatności z kont zagranicznych:
Kod IBAN: PL
Kod SWIFT (BIC): ALBPPLPW

Konto walutowe €: PL 91 2490 0005 0000 4600 7491 0530

2. Za pobraniem/przy odbiorze
Wybierając opcję za pobraniem, zapłata za zamówienie nastąpi gotówką u kuriera przy odbiorze przesyłki. Maksymalna wartość zamówienia, która może być realizowana w ten sposób to 3000 zł.

Dobro naszych klientów jest dla nas najważniejsze i dlatego, jeżeli chcieliby Państwo zrealizować zamówienie o wyższej wartości płacąc przy odbiorze, oferujemy możliwość wpłaty 30% wartości zamówienia przelewem, a pozostałe 70% - przy odbiorze. Aby skorzystać z takiej formy płatności prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

3. Przelew on-line DotPay
System bezpiecznych, bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych. Wybierając tą opcję, masz pewność, że przekazywane środki dotrą do nas błyskawicznie. Opcja ta umożliwia również zapłatę kartą płatniczą. Ze względów bezpieczeństwa każda transakcja w systemie płatności elektronicznych jest weryfikowana przez operatora DotPay.
(termin weryfikacji płatności nie jest zależny od naszego sklepu) z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazane do realizacji.

a) kartą płatniczą:
b) eprzelewem:

Możesz zapłacić za towar w siedzibie naszego sklepu odbierając go osobiście w Lublinie przy ul. Choiny 9C od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.
Prosimy o ewentualny kontakt telefoniczny 22 228 21 94, 609-220-220 lub e-mailowy kontakt@magiaswiatel.pl

Życzymy udanych zakupów
Zespół Artemodo