Bezpieczeństwo zakupów


Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zakupy w magiaswiatel.pl były przyjemnością a nie powodem do obaw i zmartwień.     

Państwa zakupy w naszym sklepie są  bezpieczne! Wszystkie operacje są podporządkowane najwyższym standardom bezpieczeństwa Państwa danych.

Zapewniamy Państwu ochronę danych osobowych zgodnie z Ustawą "O ochronie danych osobowych" z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).  

Wszelkie dane wpisywane w formularzach zamówień wykorzystywane są tylko i wyłącznie dla celów realizacji zamówień; w innych przypadkach - tylko jeśli wyrażą Państwo na to zgodę.

Każdy nasz klient ma prawo do wglądu do swoich danych, a także do ich poprawiania.

W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na otrzymywanie newslettera, będziemy przekazywać także informacje o nowościach i promocjach w sklepie magiaswiatel.pl.

Podany w formularzu zamówienia numer telefonu podajemy tylko kurierowi, co niezbędne jest przy dostarczeniu paczki, szczególnie w przypadku niezastania Państwa pod wskazanym adresem.

Wszystkie dane niezbędne do realizacji zamówień - takie jak: imię, nazwisko, dane kontaktowe oraz adresy dostawy - są przechowywane w bazie danych zgodnie z wymogami obowiązującej Ustawy o ochronie danych osobowych.

Płatności kartą - bezpieczeństwo transakcji płatniczych:

Dane dotyczące Państwa karty płatniczej podane sa tylko w Systemie przelewy24.pl , który zajmuje się autoryzacją transakcji. Więc transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Systemem przelewy24.pl. Nikt inny, również my, nie ma do nich dostępu. Dzięki certyfikowanemu i szyfrowanemu połączeniu z Systemem przelewy24.pl (SSL) dane dotyczące karty płatniczej lub kredytowej są bezpieczne co gwarantuje system płatności przelewy24.pl

Szyfrowanie połączenia SSL       

Sklep magiaswiatel.pl objęty jest szyfrowanym połączeniem SSL, dzięki temu informacje przesyłane przez Państwa komputer  zostaną najpierw zaszyfrowane, tak aby nie dostały się w niepowołane ręce.

Przejrzysta i wiarygodna polityka prywatności

Nasza firma jest świadoma  jak ważna dla naszych Klientów jest ich prywatność. Sprawdź jak dbamy o Twoją politykę prywatności.

Dobrze zabezpieczone przesyłki

Przesyłki wysyłane przez magiaswiatel.pl są doskonale zabezpieczone, korzystamy  z najlepszych firm kurierskich tak aby paczka była dostarczona do klienta w nienaruszonym stanie oraz w jak najkrótszym czasie.

Zapraszamy do zakupów
Zespół Artemodo