O nas

Showroom Artemodo

ul. Choiny 9C, 20-816 Lublin

pon - pt - 9.00 - 17.00

sobota - nieczynne

      niedziela - nieczynne      

 

Kiedy kilka lat temu budowaliśmy nasz sklep internetowy magiaswiatel.pl, byliśmy tylko grupką przyjaciół zakochanych w designerskim oświetleniu. Sądziliśmy, że sklep z oświetleniem będzie jedynie niewielką działalnością, pozwalającą na pracę z ulubionymi artykułami. Nie śniło nam się wtedy, że nasze przedsięwzięcie przybierze wkrótce takie rozmiary, ani, że z naszą pasją trafimy do tak wielu osób i domów. Nie były to przecież żyzne lata 90- te, kiedy firmy rosły jak grzyby po deszczu. A jednak nam się udało!

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową platformę sprzedażową. Oferuje ona nie tylko lampy światowej sławy projektantów z Polski, Włoch, Austrii, Danii czy Hiszpanii, którzy tworzą niedostępne w masowej sprzedaży unikatowe modele. Magiaswiatel.pl zaraża swoich Klientów przede wszystkim pasją, stylem i sposobem życia, oparty ma poczuciu piękna i potrzebie obcowania z najlepszym designem. Dlatego też stworzyliśmy miejsce wyjątkowe - showroom, gdzie mogą Państwo zobaczyć i dotknąć wielu spośród prezentowanych w naszym sklepie lamp.

Dobry design sam się obroni. My jednakże chcieliśmy pozwolić Państwu dotknąć i poczuć, jak piękne i niezwykłe może być oświetlenie. Naszą misją jest chęć oferowania Państwu jedynie najlepszej jakości produktów, innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, a nasz sklep z lampami to miejsce, w którym chcemy ukazać piękno światła i oczarować nim Państwa.

Czynimy starania i osiągamy sukcesy w dziedzinie obsługi Kupujących, jako priorytet stawiając sobie Państwa satysfakcję z dokonanego wyboru. Nie odpoczywamy i nie spoczywamy na laurach,  za to nieustannie udoskonalamy naszą ofertę i standardy zachowania, aby coraz lepiej spełniać Państwa  potrzeby i związane z aranżacją oświetlenia marzenia.

Naszym paliwem jest Państwa zadowolenie i stale rosnące grono szczęśliwych Klientów, które sprawia, że to, co robimy, daje nam niepowtarzalną radość.

Życzymy udanych zakupów
Zespół Artemodo