Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Lampy przemysłowe zewnętrzne

Lampy przemysłowe to zdecydowanie jeden z najbardziej wyspecjalizowanych typów oświetlenia. Oprawy techniczne przeznaczone do użytku zewnętrznego mają ściśle określone funkcje i parametry. Cecha, która łączy je wszystkie to wysoka wytrzymałość i podwyższona odporność na wnikanie ciał stałych i wilgoci. Stopień ochrony IP powyżej 44 sprawia, że lampy przemysłowe zewnętrzne nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu i śniegu lub skrajnie wysokie i niskie temperatury.

Naświetlacz Floodlight LED SENSOR 20W 3000K Czarny IP65 814677 LEDVANCE

W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziemy szeroką gamę naświetlaczy, które możemy zamontować jako oprawy natynkowe lub gruntowe oraz podłużnych opraw sufitowych i ściennych. Każda z nich została zaprojektowana według międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa. Kolejną cechą charakterystyczną zewnętrznych lamp przemysłowych jest ich surowa, niezobowiązująca stylistyka. Ich podstawowym zadaniem jest efektywne oświetlanie przestrzeni wokół domu, warsztatu, garażu, bram i drzwi garażowych, dlatego wygląd lamp przemysłowych nie ma większego znaczenia.

Oprawa Damp Proof LED 1500 55W 6500K IP65 000889 LEDVANCE

Wśród proponowanych przez sklep Magia Świateł znajdziemy kilka modeli zewnętrznych lamp przemysłowych, które są wyposażone w czujnik ruchu lub zmierzchu. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie. Tego typu oprawy najczęściej są wykorzystywane przy oświetleniu podjazdów bram i drzwi do garażu. Kiedy poruszamy się po naszej posesji czujnik wychwytuje ruch i automatycznie uruchamia lampę, która oświetla przestrzeń zapewniając nam komfort i bezpieczeństwo.

Naświetlacz Floodlight LED 50W 3000K Biały IP65 001145 LEDVANCE