Labra

Labra

Labra to prężnie rozwijająca się polska firma, której profesjonalne, wysokiej klasy produkty podbijają nie tylko europejskie, ale także światowe rynki oświetlenia. Przedsiębiorstwo Labra, podczas swojej ponad dwudziestoletniej działalności, nieustannie rozwija się, pracując na pozycję lidera i autorytetu w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych na potrzeby branży. Bazując na najlepszych wzorcach, młody i otwarty na nowe idee zespół Labra chętnie eksperymentuje, nie obawiając się wkraczania na nowe, dotąd nieznane obszary. Podejście to zaowocowało stworzeniem pokaźnej kolekcji lamp przeznaczonych do użytku wewnętrznego, jak i tych wykorzystywanych w przestrzeni publicznej – biurach, restauracjach czy hotelach. Lampy od Labra są przede wszystkim montowane bezpośrednio do sufitu czy ściany, ale także w ofercie posiadają modele wpuszczane w sufit np. z karton-gipsu. Taki sposób aranżacji pozwala na stworzenie ponadczasowego oświetlenia w każdym pomieszczeniu. Lampy te łączą jakość i solidność wykonania z oryginalnym designem, przebojem wchodząc na polskie i światowe salony. 

Oświetlenie dla domu od Labra

Szeroka gama produktów Labra charakteryzuje się interesującym, choć bardzo technicznym wzornictwem oraz wysokiej klasy materiałami użytymi do ich produkcji. Te nowoczesne, oparte na prostych bryłach geometrycznych lampy świetnie sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, gdzie prym wiedzie tandem doskonały – minimalizm i surowość formy. Niebanalne reflektory, lampy natynkowe, wpuszczane oraz kinkiety i specjalistyczne profile czy systemy stanowią idealne rozwiązanie kwestii punktowego oświetlenia. Zaś efektowne oświetlenie zwieszane to udany mariaż wyrafinowanej estetyki z praktycznym podejściem do problemu skutecznego doświetlenia przestrzeni. Niezależnie jednak od typu i rodzaju lampy Labra to triumf jakości w najlepszym wydaniu! 

Lampy Labra od polskiego producenta

Firma Labra nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej kolekcji oświetlenia, uważnie słuchając rad i sugestii swoich Klientów. Produkty Labra wykonywane są z najwyższą precyzją tak, by sprostać Państwa wymaganiom, a wciąż nowe, coraz bardziej atrakcyjne projekty łatwo zdobywają w pełni zasłużoną popularność i renomę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą dobrać idealne oświetlenie do Państwa domu.