Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

4Concepts

„Kochamy szkło.

Uwielbiamy patrzeć, jak miliony ziaren piasku stapiają się w jedno, tworząc materiał ujmujący swoją nieskończenie gładką fakturą.

Fascynuje nas moment, kiedy rozgrzana do białości masa szklana opuszcza piec – miejsce swoich narodzin. A potem bez cienia sprzeciwu poddaje się obróbce. Powoli stygnie, przybierając formę, w której przyjdzie jej spędzić całe swoje szklane życie.”

 

Tak mówi o firmie 4concepts mówi jej zarząd. Wykorzystując tak popularny materiał jakim jest szkło marka 4concepts tworzy niepowtarzalne lampy stołowe inspirowane… wszystkim. 4concepts pełnymi garściami czerpie inspiracje ze swojego otoczenia. Szeroka paleta barw i ciekawe kształty czynią z lamp stołowych 4concepts przyciągające uwagę elementy aranżacji. Wysoka jakość w połączeniu z ciekawą stylistyką tworzą całość, która cieszy się niezwykłym zainteresowaniem. Lampy stołowe marki 4concepts znajdą swoje miejsce w wielu wnętrzach. Z powodzeniem zastosujemy je jako lampki nocne w nowoczesnej sypialni, dekorację i oświetlenie miejsca pracy w biurze lub dodatkowe źródło światła w pokoju dziennym. Lampy 4concepts są zaprojektowane z myślą o oświetlaniu i dekorowaniu Twoich wnętrz. Łączą w sobie te dwie funkcje stają się oświetleniem niezwykle nowoczesnym i funkcjonalnym. Jeśli poszukujesz niepowtarzalnej lampy stołowej, która przyciągnie wzrok Twoich gości zapoznaj się bliżej z ofertą marki 4concepts.