Arturo Alvarez

W 1994 roku, w niewielkim hiszpańskim miasteczku Santiago de Compostela, powstała firma Arturo Alvarez. W krótkim czasie jej produkty trafiły w niemal każdy zakątek świata, a marka stała się symbolem nowoczesnego oświetlenia najwyższej jakości, zdobywając przy tym wielokrotnie prestiżowe nagrody w branży oświetleniowej.
Oświetlenia marki Arturo Alvarez zachwyca unikalną, przyciągajacą uwagę estetyką. Jej twórcy, wykorzystując nowoczesne techniki produkcji i różnorodne materiały, powołują do życia prawdziwe dzieła sztuki. Projektanci Arturo Alvarez tworzą z myślą o kliencie, emocjach, jakie będzie budził produkt przez lata jego użytkowania, w efekcie otrzymując lampy stylowe i niesamowicie oryginalne. W koncepcji marki Arturo Alvarez leży także nacisk na przyjazną środowisku energooszczędność, zarówno w produkcji, jak przy użytkowaniu ich oświetleń. Wybierając projekty marki Arturo Alvarez mamy pewność, że sięgamy po lampy nowoczesne, wyjątkowe i stworzone z miłości do piękna.

Nie ulega wątpliwości, że lampy marki Arturo Alvarez wyróżniają się spośród dostępnych na międzynarodowym rynku oświetleniowy produktów. Nieregularne, ozdobne formy, w wielu wariantach kolorystycznych będą nie tylko  spełniały podstawową funkcję oświetlania wybranych przez nas pomieszczeń, ale również staną się przyciagającą uwagę dekoracją. Lampy wiszące i podłogowe marki Arturo Alvarez dzięki swoim dużym rozmiarom doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o dużym metrażu, na przykład w pokoju dziennym, sypialni lub biurze