Żyrandol do sypialni – jaki wybrać?

Żyrandol do sypialni – jaki wybrać?

Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym każdy człowiek powinien czuć się w stu procentach komfortowo. Oświetlenie w tym pokoju podyktowane jest przede wszystkim indywidualnym gustem każdej osoby. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Jeżeli całe życie marzyło się o kryształowym żyrandolu do sypialni, to jest idealna przestrzeń do realizacji tego pragnienia. A może coś minimalistycznego w nowoczesnym stylu? Proszę bardzo. 

Żyrandol w stylu glamour

Elegancka i gustownie urządzona sypialnia jest marzeniem wielu osób. Charakter takiemu wnętrzu nadają m.in. meble np. łóżko z efektownym obiciem czy stylowa toaletka. Bardzo ważną rolę odgrywają również dodatki. Idealnym wyborem do sypialni w stylu glamour jest bogato zdobiony żyrandol. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Dozwolone jest połączenie różnych odcieni metalu i przede wszystkim rozmaitych ozdób. Migocące w świetle kryształy są dokładnie tym, co nada sypialni pożądanego charakteru. Niezwykle imponującym modelem jest Lester od Berella Light. Konstrukcja ma kształt prostopadłościanu, na który składają się aż trzy warstwy lśniących kryształów. To idealne połączenie tradycji z nowoczesnym designem. Piorunujący efekt wywiera również model Pascal od Maxlight. Szklany klosz pięknie rozprowadza światło, tworząc do tego delikatne świetlne refleksy. 

Nowoczesny przepych

Styl nowoczesny jest szeroką kategorią, do której można zaliczyć różne nurty. Spaja je m.in. zamiłowanie do dobrych jakościowo materiałów oraz do łączenia w przedmiotach względów estetycznych z funkcjonalnością. Miłośnicy tego nurtu często decydują się na minimalistyczne, jasne przestrzenie, w których każdy przedmiot pełni jakąś rolę. Jednak nawet w takich pokojach znajdzie się miejsce na oryginalność. Najlepszym tego przykładem jest lampa wisząca Cumulus Kaspa. To wyjątkowy model, który znakomicie sprawdzi się w nowoczesnej sypialni. Produkt posiada dekoracyjną oprawę w złotym odcieniu, ale uwagę przyciągają przede wszystkim wyjątkowe okrągłe klosze. Ich sposób ułożenia sprawia, że przypominają jedyną w swoim rodzaju chmurę. Któż nie chciałby budzić się w pokoju, w którym nawet chmury lśnią jasnym światłem?

Efektowna ekstrawagancja

Sypialnia jest pomieszczeniem, na progu którego porzuca się wszystkie troski i niepokoje. Liczy się przede wszystkim odpoczynek i dobre samopoczucie. Bardzo ważne jest, żeby człowiek czuł się swobodnie w takim pokoju. Wskazane jest wygodne łóżko i przyjemna atmosfera, którą można uzyskać m.in. za sprawą oświetlenia. W sypialni można puścić wodze wyobraźni i zdecydować się na żyrandol, który najlepiej oddaje naszą osobowość. Miłośnikom połączenia klasycznego blasku z nietuzinkową formą powinien przypaść do gustu żyrandol Rock od marki Zuma Line. Rozgałęziająca się ku wszystkim stronom konstrukcja jest zakończona szklanymi elementami, które do złudzenia przypominają kryształy górskie. To niezwykły mariaż zamiłowania do natury i nowoczesnego designu. Zupełnie odmiennym modelem jest Dorsia od firmy Markslojd. Czarna oprawa swoim kształtem przypomina nieco ul. Tak nietuzinkowe oświetlenie doda odrobiny magii każdej sypialni. 

Wybierz swój wymarzony żyrandol do sypialni w sklepie Magia Świateł 

Oferta producentów w naszym sklepie jest tak bogata, że z pewnością każda osoba znajdzie model, który stanie się przyczyną szerokiego uśmiechu.

 
Polecane produkty
Zobacz wszystkie