Lampy do zabudowy | wpustowe

Idealnym rozwiązaniem w celu podświetlenia fragmentów posesji jest wybór lamp do zabudowy zewnętrznych od uznanych marek dostępnych w naszym sklepie. Znajdziesz u nas między innymi lampy wbudowane, niezwykle funkcjonale, a przy tym niebywale estetyczne, dające odpowiednie światło, pozwalające zachować poczucie komfortu i bezpieczeństwa wokół domu.

Lampa do zabudowania Tivoli 7264 Astro Lighting

To świetne rozwiązanie zarówno dla fasad w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Nowoczesne lampy do zabudowy są ciekawie zaprojektowane, dyskretnie wtapiają się w tło, dając odpowiedni poziom oświetlenia. W ofercie sklepu Magia Świateł znajdą Państwo oprawy znanych marek, takich jak Astro i Dopo, które doskonale sprawdzą się jako oświetlenie elewacji domu lub altany ogrodowej, jak również zewnętrzne oświetlenie schodów.

Lampa do zabudowania Devon 084A-G31X1A Dopo

Lampy wpustowe

Jak sama nazwa wskazuje montaż tego rodzaju lampy polega na wpuszczeniu ich w powierzchnię sufitu, ściany lub podłogi. Zewnętrzne lampu wpustowe najczęście są wykorzystywane do oświetlenia podjazdu, chodnika, elewacji lub klatki schodowej. Ich minimalistyczna, uniwersalna forma subtelnie dopasowuje się do otoczenia. Główną rolę odgrywa w tym przypadku strumień świetlny emitowany przez lampy. Nie tylko daje możliwość komfortowego i bezpiecznego poruszania się po zmroku, ale również pełni funkcję nowoczesnej dekoracji. Gruntowe lampy wpustowe oprócz odporności na szkodliwe działanie wody wyróżniają się także wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, na przykład podczas najechania przez samochód. Oprawy wpustowe ścienne doskonale oświetlą elewację budynku na tarasie, werandzie lub wzdłuż przydomowego chodnika. W naszej ofercie znajdziemy szeroką gamę opraw wpustowych w różnych kształtach i kolorach. Każda z nich jest precyzyjnie przygotowana do funkcji, którą ma pełnić.

Lampa do zabudowania Belvedere 541A-L0103B Dopo