Lampy gruntowe | najazdowe

Do niezwykle dyskretnego, a jednocześnie wyjątkowo użytecznego oświetlenia należą niewielkie lampy najazdowe. Niewielkie, wpuszczane w grunt oprawy zapewniają na bezpieczeństwo i komfort poruszania się po ogrodowych alejkach lub podjeździe. Subtelne światło lamp najazdowych bardzo często możemy spotkać w przestrzeni publicznej - na przykład w parkach i na deptakach, ale również na prywatnych posesjach. Oprawy najazdowe najczęściej wykorzystywane są do oświetlenia podjazdu lub chodnika prowadzącego do drzwi frontowych.

Oprawa wpuszczana Park PT1 Small 032832 Ideal Lux

W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziemy oprawy najazdowe projektu renomowanych marek z całego świata, na przykład Dopo, Ideal Lux, Astro czy Garden Zone. Podobnie jak inne lampy do użytku zewnętrznego oprawy najazdowe zostały wyposażone w szereg rozwiązań technologicznych, które czynią je odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych (takich jak woda czy skrajnie niskie i wysokie temperatury). 

Lampa najazdowa Bora LED 037A-L02D1B-30 Dopo

Lampy gruntowe

Największą popularnością cieszą się okrągłe lampy gruntowe. W zależności ona naszych upodobań możemy wybrać oprawy, które emitują strumień świetlny pionowo w górę, lub nowoczesne lampy gruntowe, które emitują dekoracyjne światło na płaszczyźnie poziomej. Renomowani producenci oświetlenia zewnętrznego tworzą coraz to nowsze i bardziej zaawansowane formy, żeby zaoferować każdemu Odbiorcy produkt spełniający jego indywidualne potrzeby i oczekiwania. Oprawy najazdowe najczęściej wykorzystywane są wzdłuż ogrodowych alejek, podjazdów i w parkowych chodników. Nie ulega wątpliwości, że oprawy gruntowe są najbardziej subtelnym, a równocześnie wyjątkowo funkcjonalnym rodzajem oświetlenia zewnętrznego. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty sklepu Magia Świateł.

Lampa najazdowa Arlet 644B-L0203D-39 Dopo