Lampy kierunkowe | reflektory

Doskonale oświetlona posesja to komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Dlatego warto zadbać o wybranie produktów świetnej jakości, od uznanych marek, jakie znajdują się w naszej ofercie. Nowoczesne reflektory zewnętrzne zapewniają światło punktowe, można idealnie dobrać zakres jego padania. Dzięki temu stworzysz oświetlenie jednocześnie funkcjonalne, jak i estetyczne. Te nowoczesne elementy oświetleniowe zostały tak zaprojektowane, by jak najlepiej pełnić swojej funkcje, pozwalając Ci w zależności od potrzeb doświetlać wybrane fragmenty na swojej posesji.

Reflektor zewnętrzny Lulu 572A-GG21X1A Dopo nowoczesna oprawa w kolorze czarnym

Lampy kierunkowe

Architekci i projektanci zieleni potrafią stworzyć prawdziwe cuda z drzew i krzewów lub różnego rodzaju surowców. Zadbany i nowoczesny ogród jest w dzisiejszych czasach wizytówką domu. Widząc równo przystrzyżone trawniki, dekoracyjnie uformowane korony drzew mamy ochotę zobaczyć więcej. Dobrze oświetlone podwórko przyciąga wzrok przechodniów, eksponując najważniejsze walory wizualne przestrzeni wokół domu. Funkcjonalne lampy kierunkowe dają nam możliwość efektywnego oświetlenia altany ogrodowej, detali architektonicznych lub nowoczesnej fontanny.

Pole Spot Garden 24 106932 oprawa stojąca czarna Markslojd

W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać niewielkie lampy kierunkowe gruntowe lub ruchome reflektory montowane na pionowej podstawie. Natynkowe lampy kierunkowe najlepiej sprawdzą się w altanie, na tarasie lub przy drzwiach frontowych. Podobnie jak inne rodzaje oświetlenia zewnętrznego lampy kierunkowe i reflektory są przystosowane do pracy w specyficznych warunkach panujących na zewnątrz. Stopień odporności na wnikanie ciał stałych i wilgoci IP44 (lub wyższe) jest gwarancją, że intensywne opady i skrajne temperatury nie wpłyną na wygląd i pracę oświetlenia.

Reflektor ogrodowy Barni 551B-L0108A-04 Dopo