Lampy ścienne | kinkiety LED

Nowoczesne kinkiety LED, które oferujemy w naszym sklepie, są idealnym rozwiązaniem do doświetlania poszczególnych fragmentów przestrzeni w różnego rodzaju pomieszczeniach. Idealne do sypialni, jadalni czy salonu – uzupełnią główne, sufitowe oświetlenie i sprawią, że będzie można na przykład czytać w ulubionym fotelu, bez konieczności przeciążania wzroku. Oświetlenie typu LED charakteryzuje się mniejszym zużyciem energii, niż to tradycyjne i jest tym samym bardziej ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem. Nowoczesne kinkiety LED dają światło przyjazne dla człowieka i pięknie się prezentują, gdyż są ciekawie zaprojektowane. 

Kinkiet Leiden 517B-L0103B-46 LED Exo nowoczesna oprawa w kolorze złota

Kinkiety LED, które znajdą Państwo w naszej ofercie zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu zarówno wewnętrz domu, jak również do oświetlenia jego zewnętrznej części. Oprawy ścienne LED przeznaczone do użytku zewnętrznego zostały wyposażone w szereg nowoczesnych funkcji i rozwiązań, które chronią je przed szkodliwym działaniem wody i skrajnych temperatur oraz gwarantują efektywne oświetlenie.  

Kinkiet Linus OUT 2437276 SPOTLight Premium Collection podwójna oprawa z drewna bukowego

Lampy ścienne LED

Nowoczesne lampy ścienne z ledowym źródłem światła znajdują zastosowanie właściwie wszędzie - wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Ich największa zaleta to oczywiście efektywne i energooszczędne źródło światła, ale także różnorodność form i szeroka paleta kolorów. Ogromną zaletą lamp ściennych LED jest możliwość regulowania natężenia światła. Tak zwane oprawy ściemnialne doskonale sprawdzą się w roli lampek nocnych. Zewnętrzne lampy ścienne LED posiadają podwyższony stopień odporności na wnikanie ciał stałych i wilgoci dzięki czemu niestraszne im ulewy i skrajne temperatury. W łazience kinkiety LED znacznie ułatwią nam wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych lub nakładanie makijażu. Podobnie jak kinkiety na tradycyjne żarówki oprawy ścienne LED mogą przyjmować mniej lub bardziej dekoracyjne formy. W naszej ofercie znajdziemy prawie 700 modeli ledowych kinkietów, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty.

Kinkiet zewnętrzny Apolo A-933/60 LED Pujol Iluminacion podłużna oprawa w nowoczesnym stylu