Lampy sufitowe | plafony LED

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór lamp sufitowych LED o najwyższej jakości. Zebrane tu plafony LED dostępne są w najróżniejszych kształtach, kolorach i rozmiarach. Jest to doskonały sposób na oświetlenie każdego pomieszczenia, w sposób stylowy, dopasowany do indywidualnego gustu, a także – ze wzgLEDu na energooszczędność – przyjazny dla domowego budżetu i środowiska naturalnego. Lampy sufitowe LED dają światło przyjazne, nie męczące oczu. Sprawia to, że zarówno drobne oświetlenia dekoracyjne jak silne halogeny sufitowe sprawdzą się w każdej przestrzeni, tak domowej, jak użytkowej.

Plafon Nitro 10W Round 205991 Ideal Lux nowoczesna oprawa sufitowa w kolorze białym

Modne lampy sufitowe nowoczesne doskonale ożywią przestrzeń, dodając wnętrzu nowatorskiego stylu. Oświetlenie sufitowe LED, które Państwu prezentujemy, cechuje się nowoczesną stylistyką i dużymi walorami użytkowymi. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto stara się dbać o środowisko i ceni przyjazne mu produkty. Te nowoczesne lampy sufitowe LED są zaprojektowane zgodnie z najciekawszymi trendami światowego wzornictwa oraz z najwyższej klasy materiałów, stąd pewność, że będą doskonale i długotrwale służyć.

Plafon Arcos PL-912-60 LED Pujol Iluminacion kwadratowa oprawa w nowoczesnym stylu

Lampy sufitowe LED

Lampy Ledowe sufitowe nie są już towarem trudno dostępnym. Na rynku oświetleniowym znajdziemy szeroką gamę LEDowych opraw sufitowych w przystępnych cenach. Projektanci z całego świata prześcigają się tworząc wciąż nowe kształty i łącząc barwy. Nowoczesne halogeny sufitowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów nie tylko ze wzgLEDu na swoją różnorodność, ale także funkcjonalność. Oszczędność energii, efektywność pracy oraz fakt, że źródło światła nie wymaga wymiany sprawia, że lampy Ledowe sufitowe bez wątpienia zasługuje na miano oświetlenia nowej generacji. Dodatkowo wiele LEDowych opraw sufitowych jest wyposażone w nowoczesne funkcje, takie jak możliwość regulowania natężenia strumienia światła, temperatury barwowej lub zmiany koloru emitowanego światła. Szereg udogodnienie poszerza możliwości zastosowania lamp sufitowych z modułami LED oraz znacznie zwiększa komfort ich użytkowania.

Lampy ledowe sufitowe

Lampy sufitowe LED wykorzystują technologię LED w celu ograniczenia zużycia energii elektrycznej, przez co są one wybierane przez osoby zależącym na ekologii jak również chcącym zaoszczędzić. Oświetlenie LED charakteryzuje się zdecydowanie dłuższą żywotnością od swoich tradycyjnych konkurentów. Wybierając lampę sufitową w przypadku kiedy ma być to oświetlenie główne pomieszczenia, konieczna jest odpowiednia analiza nie tylko barwy światła, ale mocy samych żarówek. Ile watów i lumenów powinna mieć lampa sufitowa LED? W przypadku żarówki LED potrzebuje ona zdecydowanie mniej mocy niż żarówki klasyczne do oświetlenia wnętrza. Ale wszystko zależy od wielkości pomieszczenia, ilości światła naturalnego i tego gdzie będzie się znajdować (np. czy będzie w centrum pomieszczenia) oraz tego czy w pomieszczeniu znajdują się inne źródła światła uzipełniające do lampy sufitowej (spoty sufitowe, reflektory, kinkiety itp).

Lampy sufitowe LED mogą występować w różnych kształtach, kolorach jak również być wykonane z różnych materiałów. Producenci prześcigają się w nowych pomysłach, dlatego w łatwy sposób możemy znaleźć produkt, który dopasowany będzie do stylu naszego wnętrza. W naszej ofercie znajdują się płaskie lampy, które doskonale sprawdzą się w niskich pomieszczeniach. Bez problemu znajdziesz:

  • modny plafon LED,
  • okrągłe lampy sufitowe,
  • sport sufitowe,
  • reflektory,
  • klasyczne lampy z okrągłym kloszem,
  • żyrandole.

Lampa sufitowa w kuchni

Jedna lampa sufitowa powinna być odpowiednio dobrana do wielkości pomieszczenia. Sprawa jednak komplikuje się jeśli musi wystarczyć, aby oświetlić zarówno blat kuchenny jak i stół, przy którym jemy. Czasem może okazać się konieczne użycie innych źródeł światła, szczególnie w dużych pomieszczeniach. Lampy sufitowe LED mogą być uzupełniane przez dodatkowe oświetlenie Ledowe montowane nad powierzchniami roboczymi w kuchni. Jaka barwa światła będzie odpowiednia do kuchni?

Sprawdź również nasz blog o oświetleniu, gdzie znajdziesz porady odnośnie wyboru odpowiedniego oświetlenia do każdego pomieszczenia, przegląd najnowszych modeli i kolekcji i wiele więcej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz nowoczesne oświetlenie sufitowe LED w atrakcyjnych cenach, które dopasujesz do każdego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty LEDowych lamp sufitowych sklepu Magia Świateł.

Oprawa natynkowa Ray NT multi.dot różne długości Labra