Lampy zewnętrzne sufitowe

Nowoczesne zewnętrzne oświetlenie sufitowe to doskonały sposób na uzyskanie głównego źródła światła na terenie posesji. Oświetli ono dużą przestrzeń, dając domownikom większe poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa po zmroku. W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju lampy sufitowe, zarówno stylowe, bogato dekorowane, jak i nowoczesne, nierzucające się w oczy. Spośród naszej bogatej oferty z łatwością wybiorą Państwo zewnętrzną lampę sufitową dopasowaną do stylu, w jakim utrzymana jest fasada budynku. W naszej ofercie znajdziemy najwyższej jakości plafony zewnętrzne znanych marek - na przykład Astro, AZzardo, Markslojd czy Elstead Lighting. Nowoczesne plafony zewnętrzne, które Państwu prezentujemy, mają różne charaktery.

Plafon Marblehead QZ/MARBLEHEAD/F Quoizel klasyczna oprawa sufitowa w kolorze brązu

Dostępne są proste formy  o właściwościach jedynie użytkowych, a także bardziej urozmaicone wzory o walorach dekoracyjnych. Niezależnie od estetyki, w której są utrzymane, plafony zewnętrzne dostępne w sklepie Magia Świateł cechują się nienaganną jakością wykonania i trwałością. Ze względu na ich przeznaczenie – oświetlanie terenu zewnętrznego – są także odporne na czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć, wiatr, ostre słońce czy bardzo niskie lub wysokie temperatury.

Lampa zewnętrzna sufitowa Luna LED IP44 106536 Markslojd biała zewnętrzna oprawa sufitowa

Stopień odporności na wnikanie ciał stałych i wilgoci IP44 (lub wyższy) oznacza, że lampy są chronione przed negatywnym działaniem kropel wody padających z różnych stron (deszcz) oraz niewielkich ciał stałych, na przykład kurzu i pyłu. Dodatkowo wysoka jakość materiałów, z których zostały wykonane sprawia, że są odporne na skrajnie wysokie i niskie temperatury. Producenci dokładają wszelkich starań, aby zewnętrzne lampy sufitowe były nie tylko efektowne wizualnie, ale również trwałe. Dodatkowym atutem plafonów zewnętrznych są różne rodzaje źródeł światła. Na stronie Magia Świateł znajdziemy zarówno oprawy z wbudowanymi panelami LED, jak i na klasyczne żarówki. Bez względu na to, jakie źródło światła wybierzemy lampy sufitowe, które doskonale oświetlą wnętrze ogrodowej altany, werandy lub klatki schodowej. 

Plafon Marina HK/MARINA/F Hinkley zewnętrzna oprawa sufitowa w kolorze srebrnym