Oczka punktowe | halogenowe

Doskonały efekt iluminacyjny stworzysz dzięki idealnie dobranym elementom oświetleniowym, dostępnym w naszym sklepie w szerokim wyborze. Zewnętrzne oczka halogenowe to ciekawe i nowoczesne rozwiązanie na stworzenie dekoracyjnego oraz funkcjonalnego systemu, z możliwością elastycznego wprowadzania rozmaitych rozwiązań projektowych, w zależności od potrzeb.

Oczko stropowe Su Classic IP65 AR111 BPM Lighting kwadratowa oprawa hermetyczna

Oczka zewnętrzne dają światło punktowe, by można było podświetlić wybrane fragmenty przestrzeni na terenie posesji. Minimalistyczna forma zewnętrznych oczek halogenowych podkreśla ich uniwersalny charakter. Lampy do użytku zewnętrznego mają być przede wszystkim przystosowane do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, właśnie dlatego hermetyczne oczka są tak często wybierane na oświetlenie werand, tarasów i ogrodowych altan. 

Oczko stropowe Su Classic IP65 BPM Lighting okrągła oprawa hermetyczna

Oczka hermetyczne

Ze względu na wysoką odporność na wnikanie ciał stałych i wilgoci oraz minimalistyczną formę hermetyczne oczka zewnętrzne bardzo często wykorzystywane są jako oświetlenie dekoracyjne zewnętrznej części domu. Na werandach, tarasach, pod dachem budynków lub altan ogrodowych. Ich subtelne światła nie tylko rozjaśni przestrzeń wokół domu, ale również podkreśli walory estetyczne elewacji i przestrzeni otaczającej budynek. Zewnętrzne oczka hermetyczne mogą przyjmować rozmaite kształty i kolory. Dostępne są również w warianty z różną ilością źródeł światła. Nie ulega wątpliwości, że oczka hermetyczne to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów oświetlenia przeznaczonego do użytku zewnętrznego.

Oczko stropowe Su Classic IP65 BPM Lighting kwadratowa oprawa hermetyczna