Oczka stropowe LED

Oświetlenie jakim są oczka stropowe to jedno z najbardziej uniwersalnych źródeł światła. Niewielkie oprawy, przyjmujące przeróżne kształty, które często są wpuszczane w sufit znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Nowoczesne oczka LED to doskonały sposób na zaaranżowanie dodatkowego źródła światła w przestronnych wnętrzach lub oświetlenie niewielkich pomieszczeń, w których nie ma wystarczającej ilości miejsca na lampy wiszące i plafony. Technologia LED sprawia, że niewielkie oczka stropowe są jeszcze bardziej wydajne. W ofercie sklepu Magia Świateł znajduje się na chwilę obecną prawie trzysta wariantów oczek stropowych.

Oczko stropowe podtynkowe Koni GU10/GU5.3 różne kolory 3160 BPM

Między innymi klasyczne okrągłe oczka, podwójne i potrójne oprawy z ruchomymi źródłami światła lub oczka LED z ochroną IP44 (lub wyższą), która czyni je odpornymi na szkodliwe działanie wody i wilgoci. Tak szeroki wybór pozwala nam wybrać odpowiednie oczko stropowe do łazienki, kuchni, salonu czy biura. Minimalistyczna stylistyka oczek stropowych znacznie ułatwia dopasowanie ich do pozostałych elementów aranżacji. 

Oczko stropowe Trimless LED 5699 Astro Lighting

Oczka stropowe LED

W ofercie sklepu Magia Świateł znajdziemy nowoczesne oczka stropowe LED o różnej konfiguracji, barwie i kształcie. Jako oświetlenie dekoracyjne i punktowe doskonale sprawdzają się pojedyncze oprawy w kształcie koła lub kwadratu. W pomieszczeniach, gdzie potrzebujemy większej ilości światła z powodzeniem wykorzystamy potrójne lub poczwórne oprawy z ruchomymi pierścieniami, które dodatkowo dają nam możliwość zmiany kąta padania światła z każdego źródła niezależnie. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa komfort użytkowania ruchomych oczek stropowych LED i pozwala nam efektywniej oświetlić wybrane przez nas wnętrza. Dla tych, którzy chcą zaaranżować nowoczesne oświetlenie dekoracyjne na zewnątrz budynku, oferujemy oczka stropowe LED ze szczelnością IP44 (lub wyższą). Daje ona gwarancję, że nasze oświetlenie będzie odporne na szkodliwe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu i śniegu lub skrajne temperatury.

Oczko stropowe Vetro Round 5734 Astro Lighting